Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány magabiztos, az...

Ha egy lány magabiztos, az már fél siker?

Figyelt kérdés

Természetesen ez a dolgoknak csak az egyik része, fontos hogy belül is rendben legyen meg kívül is, de a kérdésnek most nem ez a lényege.


NEM egoista/önimádó! Hanem magabiztos.

16/L



2014. szept. 24. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mindig jó.
2014. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki magabiztos az nem hiba,de ha Nagyképü az már nem igazán tetszetős,úgyhogy nem gáz szerintem
2014. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magabiztos nem egoista, nem bunkó, nem önimádó, nem flegma csajjal még nem találkoztam. Idősebb korban vannak ilyen hölgyek, de 30 alatt ha egy nő magabiztos, akkor el is van szállva magától, szóval nálam ez negatívum.
2014. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kisboltos ***** válasza:

Ne hallgass rájuk! Az mindenképp egy pozitívum, ha valaki tisztában van a saját képességeivel, és emiatt magabiztos. Enélkül el is veszhet és el is vesznek sokszor az emberek.

Csak nézd meg milyen emberek vannak ezen az oldalon többségben. Kívánom, hogy egész életedben ilyen legyél, és akkor nagy gondjaid nem lesznek!

2014. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4 Nagyon kedves vagy, de sajnos én pont az ellenkezője vagyok a magabiztosnak:( Nagyon önbizalom hiányos vagyok, mert nem kapok visszajelzéseket, csak a barátnőimtől, akik lehet csak kedvességből mondják, amit mondanak.

A lényeg, hogy mindenhol ezt hallom, hogy a magabiztos nők mennyire jók, meg ilyenek. Én csak szeretnék egyszer ilyen lenni:)


Köszi mindenkinek aki kommentelt, még írjatok:)

2014. szept. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!