Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem ezt a csajt micsinál...

Yoshimitcu kérdése:

Nem értem ezt a csajt micsináljak?

Figyelt kérdés
Badoon megismerkedtem egy csajjal, ő 18, én 25, első beszélgetés alapján úgy tűnt tetszem neki, olyanokat írt hogy bebújhatnék mellé az ágyba, meg megcsókolhatnám, elkezdtem becézgetni hogy cica meg ilyenek, ő vissza, külön képeket küldött nekem, bikiniset is, azt írta talizni akar, mondom neki puszi a tetkódra aztírta hogy behajtja, azt írta kellek neki, meglovagolna :) első beszélgetéskor ilyeneket írt lehet valami r....c? Mondjuk én vittem arra a témát mert kérdeztem hogy micsinálna ha bejújnék mellé, Én hoztam fel az ilyen témákat de benne is volt, nem mondta hogy hogy képzelek én olyat. Bejelöltem facebookon is, írok neki, tőmondatokban válaszol, beszélgetés közben eltünik, 5-10-20 perc míg visszaír, igaz telóról ír, de akkor is mintha szarna rám. Annyi hogy legalább visszakérdez, pl hogy én hogy vagyok, de így nem lehet beszélgetni hogy mindenre tőmondatokban válaszol. Minek írt olyanokat, minek adott reményt ha nem érdeklem? Micsináljak jobb ha elfelejtem, mert mégse jövök be neki. lehet csak akkor este viszketett neki, vagy csak neten van szája és még talizni se merne, vagy erőltessem, próbáljak meg talizni vele? Lehet a talin is az lenne hogy én kérdezgetem ő meg aha igen nem utánna meg kínos csend? Vagy lehet 18 évesen nemtud egy épkézláb mondatot összerakni? Fáj hogy így leszar miután reményt adott, jól néz ki, bele tudnék szeretni. Akinek lenne kedve beszélgetni, még kíváncsi lenne vmire és tudna jó tanácsot adni írhat privit.
2014. szept. 23. 20:24
 1/1 Buford Tannen ***** válasza:
Ezt benézted,szerintem csak unatkozott és jól beszopatott...
2014. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!