Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 11-12 éves fiúk, valaki...

11-12 éves fiúk, valaki levelezni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 15:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
Látjátok, emiatt a mentalitás miatt vagyunk ott ahol vagyunk :) Élő példa. Kedves kérdező, te nagyon hülye vagy már bocsi :)
2014. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

FAKE!!

Remélem hogy az,különben elsüllyedek ...

Azt mondod hogy a 13 éves lányok általában nem szüzek ??

Na azt erősen kétlem... És mi a p*csa,hogy azt írod,tök normális,ennyi idősen NETEN ismerkedni ... A másik hogy gyk-n... Egyiket SEM ajánlom,hemzseg ez az oldal a pedomaciktól. 11-12 éves fiúk meg még "fujjolnak" a lányokra,nem hogy ismerkedni.

Elhiszem hogy unatkozol,meg érettnek hiszed magad, de NEM vagy az ... Inkább osztálytársaiddal legyél,barátaiddal stb...

2014. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha debrecen környéki vagy írj!
2014. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
S csodalkoznak a csajok hogy nem kellenek! :D Ilyen csaj nekem se kene. Horror? Ugyan, kerlek! Meg a pelenka rajtad van. Kicsi vagy te meg ehez.
2014. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Pelenka? Okosgyerek! 11 éves vagyok, februárban 12. Neked kéne pelenka, de tudod mit! Basodjal meg úgy ahogy vagy
2014. szept. 24. 20:01
 16/19 anonim ***** válasza:

Helyesiras kicsi szivem! ;) 11 evesen minek akarsz te pasit? 8-kor mar agyban van a helyed. S huu 11 ev. Na es!? En 15 vagyok! Megsem jar az eszem a csajokon. Van jobb dolgom is. De kepzelem milyen tanulo lehetsz. Szerintem orulsz ha atmesz kettessel!

Ja es igen ahogy az elottem szolo mondta pelenkas vagy te meg ehez!

2014. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
5 ös tanuló vagyok, matekból lettem 4-es -.-
2014. szept. 25. 14:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Hogy oda ne rohanjank! :D Jajj a kicsi nagynak hiszi magat lánynak lett egy 4-ese. :D Na mondjuk mi mennyel TANULNI!
2014. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nagyon szánalmas vagy :D

11 evesen nem pasiznod kene es főleg NEM itt ( mint mar az előttem szólok is mondták)

En 11 evesen ( ami nem 10-20 eve volt ) örültem, ha odaulhettem a géphez játszani ( cd-rol vagy ami alapból a gépen volt)

Nem a Gyk-n kene lógni egesz nap es attol nem leszel menő, hogy 11 evesen ( szóval kb. 4.-5. Osztályba) kitűnő ( 1db 4-est leszamitva) vagy en 7.-ig felevkor es ev végen is kituno voltam talan majd par ev múlva próbálj pasizni!!!!

Addig koncentrálj a tanulásra

Es hidd el nekem inkabb kesobb kezd a pasizast mert ilyenkor könnyebben átvernek es ha te közbe beleszerelmesedsz a srácba az a legrosszabb

Átéltem sőt meg mindig "elem"

Szörnyű!!!


Gondolkodj el azon amit irtam!

2015. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!