Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet igy baratnom, lehet igy...

Lehet igy baratnom, lehet igy ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, egyetemista vagyok. Golyataborba nem mentem, bulizni nem szoktam, diszkoba nem jarok, nem is alkoholizalok durvan, amellet nem is cigizek. Nem vagyok en streber, nem szeretek tanulni, de ha valami erdekel, azt megtanulom. Ezenkivul koncertekre vagy iskolai balokba se jarok. Ezek alapjan full unalmas pasinak tunnek, de szivesen eljarok etterembe vacsorazni, romantikazni. Engem inkabb a termeszet szepsege erdekel, a sportolas, a fotozas, meg a vilag dolgai erdekelnem, kozos film nezesek, sorozat nezesek. Istenigazabol azert nem jarok bulizni mert nem tudok tancolni, meg buliban inni szokas, en meg vagy semmit nem iszok, vagy mindent alapon, es van az ugy, hogy ilyenkor eldurvulnak a dolgok. Nem is ertem, a legtobb ember miert szorakozohelyekre jar ismerkdni, komoly kapcsolathoz nem reszegen kell ismerkdni ugygondolom.

19/f



#ismerkedés #csaj #magamnakvalovagyok
2014. szept. 20. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A mai világban az ilyen embert xarnak nézik és kívülállónak és rohadt furcsának és hülyének nézik sajnos.

Ma az a "tökéletes" személyiség, aki halálra bulizza magát és kihugyozza fetrengve az alkoholt.

Ez van!

2014. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, ha nekem ilyen fiú jutna, összetenném a két kezem. Sokkal érettebb vagy, mint a korodbeliek többsége. Szerintem sok lány van még így ezzel.
2014. szept. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor járj sportolni, fotóklubba, fotós kiállításokra, természetbarát körökbe, hátha ott találsz szimpatikus embert.

Súgok: koncerten nem kötelező részegedni, viszont mivel van közös érdeklődés, könnyen lehet ismerkedni.

2014. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előttem szólóknak igaza van :) vannak lányok akik örülnének ha ilyen barátjuk lenne. De sajnos akad olyan közöttük (sok olyan) aki nem tud értékelni egy ilyen fiút mint te :)
2014. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Craysen nevű felhasználó, nincs feltétlenül igazad. Fiatal korban két fő táborra oszlik az emberiség. Az egyik, amelyikről te beszélsz, a másik, amelyiknek kérdező is tagja. Mindkét félnek igaza van valahol. Nagyszerű dolog érett, komoly fejjel végiggondolva cselekedni, és soha semmit meg nem bánni. Ugyanakkor viszont minden életkornak megvannak a maga sajátságai. Gyermekkorban játszani kell, fiatal korban meg őrültségeket csinálni. Így kerek a világ, és így lesz boldog felnőtt valakiből. (Mondom mindezt 55 éves fejjel.)
2014. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"fiatal korban meg őrültségeket csinálni"

Pld. mit??

Elmenni a gólyatáborba perverzkedni?

Elmenni a Szigetre és szétdobálni az elhasznált óvszereket bedrogozva?? Meg a mindennapos bulik.

Mert ma ez megy és ez a menő életstílus és ilyenre néznek fel és befogadják.

Én nem ilyen közegben nőttem fel és nem így neveltek, de nem vagyok vallásos sem.

2014. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kisebb varosban elek kulfoldon, es itt nem annyira ugymond elszabadultak az emberek mint mondjuk Pesten. Vandalkodnak, 10 evesen ossze vissza fetrengenek meg sexelnek, a szulok meg nem is fioglalkoznak a gyerekkel. Amugy en kulturaltan lettem nevelkedve, etiketteket ug ahogy ismerem, nem vagyok full paraszt, csak tudom, hogy hol van a hatar. Amugy meg ilyen kiallitasokra meg ilyenekre se jarkalok szivesen egyedul, en inkabb ilyen magamnak valo ember vagyok.
2014. szept. 20. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!