Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék ilyen srácokat...

Hol találhatnék ilyen srácokat? 14/L

Figyelt kérdés

Nagyon kevés fiú képes elnyerni a tetszésemet, ezért leírom, hogy a milyen típusú srácok jönnek be:D


Belső: Legyen intelligens.

Legyen romantikus, és ezt nem úgy értem, hogy állandóan halmozzon el ajándékokkal, hanem hogy néha vigyen el sütizni, vagy sétáljunk egyet este. Egyszerűen érezzem azt, hogy Szeret.

A férfiasság nagyon fontos, minden megjelenési formájában. Például legyen határozott, vigyázzon rám... stb.

Legyen komoly, de vicces; lehessen vele komoly dolgokról beszélni, de ha kell, poénkodni is tudjon:D

S a legfontosann, hogy teljes szívéből Szeressen.


Külső: A külső az, ami nálam nem annyira fontos, de én úgy vagyok vele, hogy csak akkor működhet igazán egy kapcsolat, ha a srác igazán tetszik.

Nagyon tetszenek a sötétebb(nem sötét), nap barnított bőrű, sötéthajú és élénkszemű srácok.

Imádok elveszni egy srác szemeiben.

Nem kell, hogy tiszta izom legyen, de azért adjon magára.

168 cm vagyok, úgyhogy jó volna, ha a srác magasabb lenne Nálam:)


Nagyjából ennyi. Ha valaki netán itt magára ismert, nyugodtan írjon:)


2014. szept. 19. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem sötét hajam. Inkább szőkés-barna, fehérbőrű vagyok, Sportos testalkatú, kék szem. Nem tudom, megpróbálhatjuk. Sok izmos, kigyúrt pasira ne várj Ennyi évesen mert ritka min a fehér holló, hogy egy 14-19 éves korig ilyet találj. Mert azt nem pár hónap elohozni.
2014. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Előbb csináld meg a házi feladatot, mert a tanítónéni mérges lesz..
2014. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10.

Hagyjad már :D


Ha annyira intelligens lennél, tudnád, hogy nem kéne csak úgy idegenekkel ismerkedni a neten, mivel elég durva emberek vannak itt.

Mi van ha a kérdező valami pedofil? (Valszeg nem, de kitudja?)

Kamu profilt akárki készíthet, képeket simán szedhet netről stb.


Ez fordítva is igaz.

Ha a kérdező is ennyire intelligens miért egy ilyen oldalon ismerkedik/ismerkedne?

2014. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mert magányos.

Mert nehezen megy neki az ismerkedés.

És mert úgy gondolja, hogy miért ne próbálhatná meg itt is?

2014. szept. 19. 17:04
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nem a 10-es vagyok, hanem a 11-es. Nekem nincsennek gondjaim ismerkedés szempontjából, de ha itt a lehetőség neten akkor miért ne? Sose lehet tudni...

Veszíteni valóm nincsen és szerintem sokan így vannak vele. :)

2014. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyennekel torodjél :D
2014. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
11-es, igazad van:)
2014. szept. 19. 17:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ilyen vagyok, de már huszas éveim elején járok :/ Viszont nyugodtan letagadhatnék pár évet külsőre :D
2014. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!