Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket is zavar vagy zavarna,...

Titeket is zavar vagy zavarna, ha számotokra csinos jó nők szemeznének veletek az utcán, buszon, szórakozóhelyen stb?

Figyelt kérdés
Engem baromira idegesít, hogy csinos, jó nők szemezni próbálnak, buliba vagy közterületen, tiszta feszült, ideges leszek tőle, nagyon tud zavarni.
2014. szept. 18. 20:42
 1/3 Kisboltos ***** válasza:
Egy kicsit engemet is, de én azért jobban örülök neki:D
2014. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, én örülök neki..
2014. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem szokott zavarni. Gyakran veszem észre ha egy csinos nő hosszasan néz, gyönyörködik bennem. Aztán mikor meglátja hogy észrevettem, másfelé fordítja tekintetét. Már volt úgy egy buszon hogy megmondtam neki hogy nekem éppúgy tetszik ha néz, mint neki, ezért ne fogja vissza magát.

Így volt ez általános iskolás koromban is. Nem telett el úgy óra, hogy a legdögösebb lányok egyike ne bámult volna. Persze jeleztem neki hogy ne szégyellje el magát, mert nekem ez nem ciki hanem éppen ellenkezőleg.

Egyik munkahelyen már volt olyan hogy kissé zavart hogy egy erős szexuális kisugárzású csaj úgy bámulja a fenekemet hogy szinte azt éreztem hogy éget.

2014. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!