Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az "okos" lányok a beképzeltsé...

Az "okos" lányok a beképzeltségük miatta maradnak 30 évesen is szinglik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A tényleg okos lányok javarészt már 15 évesen se azok, 25 évesen meg már a babakocsit tolják. Pontosan mit értettél alatta? Valamiért ott van az az idézőjel.
2014. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Az "okosság" kizárja a beképzeltséget.
2014. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, én azért vagyok szingli, mert aspergeres vagyok.
2014. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán azért.


De inkább: Azok a férfiak, akik felérnének hozzájuk intelligenciában, talán túl hamar elköteleződnek, mert nincs szükségük tízszer járt lyukra.


Illetve: A férfiak általában nem kedvelik, ha igazat kell adni egy nőnek.... Egy csak műveltségben okos nő elijeszti őket, mert nem érnek fel hozzá, a nő pedig elnyomóan viselkedik...


És igazat adok az #1-esnek nagyon is, mert egy minden téren okos nő:

1) Tud úgy viselkedni és kommunikálni, hogy a férfi úgy érezze, ő döntött, csak a háttérből, kedvességgel segíti.

2) Hamar megcsípi a klassz férfit magának, és igen, normális korban családot alapítanak.


23/N

2014. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést, de az okossághoz meg a butasághoz ennek semmi köze. vannak buta és okos anyukák fiatalon is, középkorúan is. vannak buta és okos szinglik akik sosem találnak párt. Van aki gyermekkori trauma miatt, van aki nem tartja magát vonzónak, van aki más okból. Az okosság ennek egy része. De tény hogy egy intelligens nő nem fog akárkivel összejönni és inkább marad szingli mint megalkudjon egy rossz helyzettel és csak azért legyen kapcsolatban hogy ne maradjon egyedül. Egy intelligens nő ugyanis nem fél egyedül lenni, és tudja hogy a boldogságának nem a férj és a gyerek a záloga. Ne értsetek félre, a családban is lehet boldogságot találni, de az egyedüllétben ugyanúgy. Egy értelmes nő/férfi tudja hogy a boldogság belülről jön, és nem kívül kell keresni.
2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon látszik a válaszokból, hogy mindenkinek más az okos. Például az a típus, amit az előttem szóló körbeírt, számomra inkább csak rafkós, élelmes, de nem feltétlenül intelligens.
2014. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Negyedik válaszra értettem az előttem szólót.
2014. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék azoknak a lelki világára akik lepontozták azt, hogy jobb egyedül mint megalkudni egy rossz kapcsolatban és hogy a boldogság belülről jön. Tessék, máris évezredes bölcsességeknek megyünk ellen, csak hogy azt a sztereotípiát fenntartsuk, hogy egy nőt a gyerekszülés tesz boldoggá. Pszichológiai tapasztalat, hogy nem így van, de mindegy. Aki a boldogságát csak más személyek függvényében tudja meghatározni, az tegyen úgy.
2014. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, azért maradsz szingli, mert nem vagy hajlandó senkit sem elfogadni.
2014. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!