Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem neki? /többi lent/

Vajon tetszem neki? /többi lent/

Figyelt kérdés
Most mentem középsuliba,úgyhogy új osztály meg minden.Mivel még csak két hete járok suliba,ezért nem nagyon ismerek senkit.Van egy két ember akivel jóba vagyok,de ennyi.Az osztályba jár egy fiú,aki nekem első pillantásra megtetszett.Eddig még nem beszéltünk,mivel mindketten kissé visszahúzódóak vagyunk.Nehezíti a dolgom hogy az osztály két részre van osztva,így szinte alig van közös óránk.Így csak szünetekben találkozunk.Néha,amikor félszemmel ránézek,látom hogy engem néz.Mivel kolis,ismer felsőbb éveseket is,akikkel jóban van.Van olyan hogy szünetben bejönnek a terembe a barátai és vizslató szemmel néznek rám.Ez mit jelent?Nem,nem csak halucinálok,többször is előfordult már.Vajon kedvel?Nektek mi a véleményetek?

2014. szept. 14. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván kedvel, vagy azért néz, mert te is nézted sokat.
2014. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2014. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!