Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Lenne kedve valakinek...

Srácok! Lenne kedve valakinek ismerkedni? (14-16 évesek)

Figyelt kérdés

Magányosabb, depressziós lány vagyok, és ezt most azért mondom el, mert nem szeretném, ha bárkit is meglepetésként érne.

Komoly vagyok, de tudok lenni humoros is, rossz tulajdonságom, hogy túl hamar megszeretek másokat, de jó tulajdonságom, hogy igazán, teljes szívből tudok szeretni.


Fiú ideál: Számomra nem minden a külső, szóval ha beszélek egy sráccal, nem az az első, hogy "képcsere?"

Azért vannak olyan dolgok, amik nagyon tudnak tetszeni egy srácon:)

-Szőke haj: Nagyon szeretem a szőke fiúkat.

-Kék szem: A kék szem a gyengém, természetesen barna hajjal:)

Egyedi stílus: Szeretem, ha egy srácnak van egy egyedi stílusa, és nem az a swagyolo páwagyerek:D

Összeségében valami ilyesmi: [link]

Igen, nekem nagyon bejönnek az emo srácok, és ezt nem is tagadom.

168 centiméter vagyok, szeretem a magas srácokat, de ez sem olyan fontos, csak azért legyen magasabb nálam:)

És hát a legfontosabb a belső.

Szeretem a romantikus, és érzékeny srácokat.

Szeretném ha megtalálnám azt a srácot, aki olyan, mint én, aki nem csak a barátom, de a társam is, aki minnden bajban mellettem áll, és meghallgat.

De a legfontosabb, hogy teljes szívből szeressen.

Nagyon szeretek beszélgetni, úgyhogy inkább olyanok írjanak, akik tudnának velem beszélgetni Viberen, esetleg facebookon még késő este is:)

Tolna megyében lakom, úgyhogy bárki írhat, de valaki olyannak is örülnék, aki lentebb lakik:)


2014. szept. 14. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem emo <----> stílus.


Korban kicsit ki esek az intervallumból (most leszek 18) és a haj,szem,emo + megyén kívül (mert én ugyebár Pest megyei vagyok) megfelelek a leírtaknak :D Azért ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írhatsz :)

2014. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem vagyok Tolna megyei, de írhatsz :D

15/F

2014. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!