Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hánytatok/aludtatok be...

Ti hánytatok/aludtatok be nyílvános szórakozóhelyen? Mit csináltak veletek? Hova vezetett onnan az éjszaka?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szórakozóhely előtt, decemberben szalagavató after... elvittek a mentők, nehogy kihűljek, de szerencsére nem kellett fizetni érte, adtak egy szobát, reggel felébredtem 8 körül egy egy ágyas szobában a sürgősségin, mondták a portán, hogy lefektettek aludni semmi más nem történt :D mondtam, hogy szánom-bánom mert soha nem ittam még ilyen sokat, hogy emlékezet kiesésem lenne, de tényleg így volt és van azóta is (majdnem, hogy absztinens lettem azóta) szal ennyi...
2014. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek történtek, előbbi esetben feltakarítottunk és elnézést kértünk, második esetben meg alapeset volt nálunk, hogy nem hagyunk hátra embert, ezért nem hagytunk ott senkit, aki bealudt.


Mondjuk ettől függetlenül egy cimborámmal megesett, hogy megért egy műszakváltást az éjjelnappali kocsmában :D. A pultos sráccal maradt ott dumálni a buli végén, mert összehaverkodtak. Aztán bealudt, a pultosnak lejárt a műszak, így a standdal együtt átadta a srácot is a következő pultosnak, az vigyázott rá, mikor úgy délután egy körül felébredt :D.

2014. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sokszor, és ha igen, akkor általában a vécéig eljutottam gond nélkül. Egy olyan alkalomra emlékszem, hogy annyira sz.rul voltam, hogy kint ültem a kerthelyiségben és csak billegtem előre-hátra, felállni sem tudtam a padról, jött mindenki segíteni, hogy jaj hoznak vizet, meg álljak fel és sétáljunk, én meg csak mondogattam, hogy nem kell, nem kell, aztán egyszer csak elkezdtem hányni elég rendesen.

Nem történt utána semmi említésre méltó, hánytak már ott az udvarban többen is, szinte minden hétvégén, amikor koncert volt, úgyhogy nem volt ebben semmi para. Visszamentem a pulthoz, kértem rumoskólát, megittam, aztán elindultam haza (útközben még hánytam egyet), otthon meg lefeküdtem aludni, oszt kész.

2016. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!