Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor szerelmes vagyok...

Most akkor szerelmes vagyok belé? És ő szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú fiú, akivel már egy ideje beszélek chat-en (LOLon ismertem meg, bár ez lényegtelen). És már vagy egy másfél hónapja tart ez. Most már egészen megismertem, meg jófej is. De ismerkedésünk után 2 héttel, már kezdte mondogatni, hogy szeret. Először még mindig elröhögtük. És akkor még egy pár hét eltelt, aztán kérdezte, hogy van-e "szkájpom", mondtam, hogy igen, erre tök cukin megkérdezte, hogy "szeretem-e annyira, hogy megosszam ezt vele" (XD). Mondtam, hogy igen, csak nem emlékszem a skype nevemre, (és ezt most tök komolyan) és akkor másnap kikerestem és elmondtam neki, és kiröhögte a nick nevemet, (mondjuk nem is csodálom) és akkor itt abbamaradt ez a témakör. De mostanában meg jött a téma, hogy ki, hogy néz ki. Mikor én elmondtam, azt mondta "ááááá, micsoda gyönyörűség lehetsz"... És amúgy, ha én éppen nem vele beszélek, akkor csak rá tudok gondolni, meg meghiányzik.


Szóval szerintetek én szerelmes vagyok belé? Na és ő?


15/L



2014. szept. 9. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a cuki "kölyök szerelem" :D Akkor ti még egymást nem is láttátok, h ki, h néz ki?
2014. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:
Eszem meg áll ez lesz a jövő szerelmi kapcsolata?
2014. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen szerelmesek XD Jaja XD tök cuki XD Szerintem házasodjatok össze XD
2014. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves idiota valaszolok. A szerelem belulrol jon es nem az alapjan dol el h ki hogy nez ki. Azert mesz oda egy csjhoz, mert tetszik neked de ettol meg nem vagy szerelmes bele.

Jo esetben nem a kulsejet szereted.

~~~

Kerdezo: ezt igy nehez megmondani, akar lehet szerelem is de (igen tudom h utalod ezt hallani) egy netkapcsnak nincs sok ertelme ebben a korban.

Viszont ha tudtok talalkozni akkor oke :)

2014. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 4.!


Senki sem mondta, h a külső a fontosabb, de az is egy adottság, amit az ember akarva-akaratlanul is figyel és ettől lesz teljes a kép és a vonzódás is. Én sem tartom fontosnak, mert igen, nagyon sok példa van arra, h külsőleg minden belül semmi, de az aki azt mondja, h "Nem fontos a külső" az hazudik.

Én is mikor 13 voltam, akkor neten elkezdtem ismerkedni egy sráccal kép nélkül, tök kedves volt, intelligens stb., kezdtem megkedvelni, majd többet érezni. Leírta, h h néz ki és én a külsejét a fantáziámra bíztam és hű de nagy szerelembe estem... Aztán megtaláltam (R.I.P.) myVipen és amint megláttam, meghökkentem, mert a srác abszolút nem volt az esetem. Aranyos volt, de nem tetszett és aztán már nem tudtam vele olyan szinten beszélni, mint előtte. Ez a lényege, h azért a külső is fontos, mert ismétlem, az ad egy kerek egész képet és határozza meg, h meddig tudsz vele elmenni (KAPCSOLATILAG :D ) :)

2014. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!