Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok mikor tesznek ilyet?...

A lányok mikor tesznek ilyet? Megbízható egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Csomó ideje beszéltek neten (mail kliensen), de nem ajánlja fel magától, hogy mobilon is felhívhasd

Nem ajnálja fel a webcamera kapcsolatot vagy mikrofont sem legalább magától

Nem hozza fel magától a személyes talit, dacára hogy több hónapja minden nap órákon át beszélgettek

A hivatalos e-mail címét sem adja meg, csak ilyen netes beszélgetésre szántat.

Nem ajánlja fel legalább a facebookos ismeretséget ennyi idővel sem.


=> de azért mindenbe beavatjátok egymást szó szerint. Lelki dolgokba is és szexuális üzik is mennek egymásnak.


??? Megbízható egy ilyen lány (hogy csak egy emberrel csinálja ezt), hiszen korrektnek/becsületesnek/ragaszkodónak ismertem meg?


(A lány évek óta álomvilágban él--> plátói szerelme van, ezt közölte az elején)


2014. szept. 8. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
a szöveget nem olvastam mert nagyon értetlennek tűnt, de egyik lány sem megbízható, sőt senki.. én még magamban sem bízok :-I
2014. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
A lányokban sohasem túl okos dolog megbízni. Légy résen!
2014. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
ebből az égvilágon nem lesz semmi!ez a csaj kimeríti mindaszt amiért a 40 felettiek azt gondolják h szinte már csak netes szerelem lesz 10 év múlva
2014. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, képeket már láttatok egymásról, nem kamuk, mert utána nyomoztam és egyezik a faces képeivel. Plusz más forrásokból is tudom.
2014. szept. 8. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én pl. évekig utáltam volna skypeon beszélgetni. Van, hogy egyszerűen valaki jobban szeret írni vagy élőbeni kommunikáció nem az erőssége, nincs hozzászokva, hogy beszéljen és jobban ki tudja fejezni magát. Viszont az tök jó, hogy nem erőlteted ezeket.
2014. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj tesó,pontosan jól tudom mi ez,átéltem,nekem 1 évig tartott,ha gondolod beszélhetünk róla privátba. 17/F
2014. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!