Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek társkereső oldalon...

Szerintetek társkereső oldalon tudok találni pasit magamnak kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik oldalt ajánlanátok?
2014. szept. 8. 20:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez most mindegy. A lényeg az, h tudtok- e olyan társkereső oldalt javasolni, amire érdemes regisztrálni?
2014. szept. 8. 21:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a legszerencsésebb példa, mert azóta már megszakadt párkapcsolat lett belőle, de én itt gyakorin ismertem meg a volt barátnőmet.


Azok, akik azt írják, "sajnos"... az ismerkedésben mindig ott van a kudarc lehetősége, ez nem az adott oldal hibája. Mindegy hol vágtok bele egy beszélgetésbe, és mindegy hol beszélitek meg az első személyes találkozót, az emberek attól még ugyanúgy önmaguk maradnak.


Sok sikert kérdező! Vagyunk páran akik már kerestek és találtak is párt itt! :-)

2014. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sztem társkeresőn jobban ki lehet szűrni, h a kiszemelt milyen ember lehet, emellett, h mire pályázik.
2014. szept. 8. 21:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Társkeresőn édes szívem mindenki azt állít magáról amit akar, pont h nagy csalódás esélye de mind 1.
2014. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem mind1 a korod, más van a tiniknek, más az idősebbeknek
2014. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet, h azt állít magáról, amit akar, de sztem sokáig nem bír hazudni, mert vannak jelek, amire, ha figyelsz, nem érhet csalódás.
2014. szept. 8. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!