Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom ezer ilyen kérdés volt...

Tudom ezer ilyen kérdés volt már de szeretnék beszélgetni írjon aki aki szintén így van vele!? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok Hajdú_Bihar megyében lakom. Szeretek olvasni, filmezni zenét hallgatni tipikus dogok. szeretem ha valaki intelligens. Beszéltem már olyanokkal akiknek a szavai mögött csak a végtelen sötétséget éreztem és ezt nem bírom. Ne higgyetek felületesnek mert tényleg nem vagyok. Számít a külső de nagyon minimálisan. Nem tagadom. nekem is azok jönnek be jobban akik helyesebbek, de nekem a személyiség üti a külsőt. Nem állok szóba egy hülye gyerekkel csak mert jól néz ki. remélem nem tűntem szemétnek vagy ilyesmi. ha van kedvetek írjatok levelet.
2014. szept. 8. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Na neked is értelmes a felfogásod. L
2014. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mi a baj vele?

áruld el. akkor esetleg elgondolkodnék rajta hogy valami nem jó. de tényleg.

2014. szept. 8. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni? Kifejthetnéd bővebben!
2014. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En beszelgetnek egy problemarol mert senkivel nem mertem eddig errol beszelni.Idosgondozo vagyok Angliaban. Na most kimentem egy idos nenihez. Foztem kajat meg minden, aztan elvonult aludni en meg vegeztem volna es jottem kifele. Kifele menet leestem a lepcson es valoszinuleg elajultam. Masnap megkotozve ebredtem egy sikatorban. A csavok elmondtak, hogy mit kell tennem. Kozben belenk jottek. Arokba csapodtunk. Megerkezett 20 fegyveres. Nem csinaltak semmit. Elhajtottunk. Aztan elmentunk enni. Finom volt. Ittunk is. Az is. Aztan hazamentunk de nem tudtuk hova. A vegen megtalaltuk. Jol esett. Aludtunk. Az is. Aztan masnap ment tovabb az elet.
2015. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!