Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ti is észrevettétek,...

Csajok, ti is észrevettétek, hogy mindig csak az igénytelen, csúnya, vagy bunkó fiúk akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Miért nem akarnak a helyes jó pasik odajönni, csak nézz, de oda nem jönne egy szórakozóhelyen, már teljesen el vagyok keseredve
2014. szept. 7. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mert a bunkók bátrabbak...
2014. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

nézz = felszólító módban van.


Talán azért, mert ők is a helyes lányok után fordulnak.

2014. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez itt is így van. Ha kiírod, hogy: "Valaki ismerkedni?" , akkor is szinte mindig a csúnyák írnak. F
2014. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Nekem a barátom helyes és nagyon rendes is. Szeretem.
2014. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te miét nem mész oda? Nem trollkodásból írom csak kíváncsi vagyok. :D A távolság ugyan annyi és egyenjogúság van már a lányok is szednek fel fiúkat. :D Engem is szedett már fel lány szerintem nem szégyen. Őt jobban érdekelem mint ő engem elkezdett velem beszélgetni és kiderült hogy egész jól kijövünk. :D
2014. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jó pasiknak nem kell odamenniük,mert kapásból tapadnak rá a muffok.
2014. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ez a tapasztalatom:)Bár kinek mi a csúnya és a bunkó?
2014. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ki kérem magamnak ezt a kérdést!! abba nem gondoltál bele hogy a helyes pasik (mint én;))azért nem mennek oda mert gondolkoznak
2014. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mi van hogyha nem jön be neki . a következményeket is nézik. én is belegondoltam már abba hogy nem tatszek neki. és az elég ki-
2014. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert a bunkók nem érzik meg a visszautasítást, a normális csávókat pedig szinte mindig visszautasítják a csajok 95%-a...
2014. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!