Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Ha valahol megjelenik, azonnal mutogatnak rá és bámulják, hogy milyen gyönyörü. Nagyon gazdag is, de nem dolgozik, csak jól ment férjhez. Hihetetlen ízlése van, és imádja a luxus darabokat. (A ma viselt cipöje egy milliót, vagy legalább fél milliót ér).

Idegenekkel nagyon kedves, barátságos, azonban ha valaki nem szimpatikus neki, azt gyorsan leépíti.


Barátkoznátok, ismerkednétek ilyen lánnyal?

(Nem én vagyok)


2014. szept. 6. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert ott elbaxta,hogy a luxusra utazik.
2014. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem fogok ilyen világba tartozni, nem szeretem a magamutogatást. és nem, nem barátkoznék vele
2014. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Isten őrizzen. Még barátnak se.


"Nagyon gazdag is, de nem dolgozik, csak jól ment férjhez."

Elég csúnyán kihasználhatta szerencsétlent. Szegény pasinak jobb lett volna nélküle.


Mellesleg ha férje van, miért is ismerkednék, barátkoznék vele?

2014. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leszarom. Nem érdekel a vagyona, mert azzal semmivel sem több. Csak azt éri el, hogy a szememben egy jelentéktelen.
2014. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány nem nekem való. Finoman szólva magamutogató, bunkó egyén. Semmi pénzért nem barátkoznék vele. Nem dolgozik? Tehát eltartatja magát. Én bedobnám egy gyárba, aztán had szenvedjen minimál bérért. Na akkor megnézném milyen lenne. Határozottan kijelentem, hogy a Te egyéned nem alkalmas normális életre, nem életrevaló.
2014. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ilyen mentalitású lánnyal/nővel egyszerű földi halandó nem szívesen ismerkedik/barátkozik.

Nem tudom mit értesz fiúk/lányok "gyors leépítése" alatt, de számomra ez nagyon ellenszenves megnyilvánulás.

Sajnálom!

2014. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátkozni nem, d"gni esetleg. Bár félő, hogy nem bírnám ki 20 perc után, de nem akarok előre ítélkezni.
2014. szept. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!