Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy új csaj az osztályban....

Van egy új csaj az osztályban. Facen már beszéltünk élőben még nem. Szerintetek hogy menjek oda hozzá milyen "ürüggyel" ha kell egyáltalán ilyesmi? 15/F

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 21:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
légyszi pls valaki van ötletem már de ha van jobb akkor azt mondom ezért kérdezlek titeket
2014. szept. 6. 21:54
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell hozzá ürügy?Ha csak alapból magabiztos vagy,már is megkedvel..Oda mész.Megkérdezed,amit kérdezni akarsz tőle,amit tudni akarsz róla..


14/l

2014. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
zöld kéz:) de attól még mondhatok ötleteket
2014. szept. 6. 21:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönj hogy Szia, van egy perced? és akkor kérdezel vmit, ha ö németes és neked a német a 2.idegen nyelved, meg tudod kérdezni ez hogy van meg stb. majd megkérdezed hogy neki mi a 2.idegen nyelve és aztán meg mondod, hogy nem akarod feltartani és ha neki kell vmi segítség akkor szolhat neked (pl angol). én nem értem nagyon az informatikát, szerencsére pont olyan srác tetszik aki info szakos :DD ugyhogy sok szerencsét, ha kell segítség irhatsz
2014. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha fb-on beszéltek, akkor ott kérj el tőle valamit, amit odaad majd élőben. vagy te ajánlj fel neki valamit, hogy odaadsz. vagy fogadjatok valamiben, legyen egy csoki a tét.

vagy kérdezd meg, miben megy másnap suliba és "ellenőrizd" le, hogy tényleg abban jött-e.

2014. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!