Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim, kinek lenne kedve...

Hölgyeim, kinek lenne kedve beszélgetni egy még tapasztalatlan férfivel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már szűz, de élőben elég nehezen ismerkedek, mert túl, nyugodt, higgadt, viselkedésű, csöndes, szerény férfi vagyok, és az ilyet nem veszik észre a nők. :) Lenne még mit "csiszolni" a szexuális tudásomon.

Neten szívesen beszélgetek, mert ott talán jobban meg tudok nyílni, mint élőben.

Szóval ha van itt olyan lány, vagy nő aki jobban kedveli a normális, értelmes szerényebb férfiakat, és szeret neten értelmes beszélgetőpartnerrel levelezni, akkor szívesen beszélgetnék ilyen hölggyel. :)



2014. szept. 6. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Sose reklámozd a hátrányos tulajdonságaidat.

2. Sose levelezz neten, csináld élőben.

3. Fogadd meg ezeket.

2014. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem.
2014. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg na azzal kezd, hogy a negatív dolgokat írod le, sokat ront a helyzeten. Amúgy nálam kapásból hátránnyal indulnak azok akik már csak neten képesek értelmesen beszélgetni, a randi, szex stb, élőben zajlanak, elégé kiábrándító tud lenni, ha a férfi a személyes találkozásnál képtelen két mondatot kinyögni.
2014. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. :)

Ki tudok "nyögni" élőben 2 mondatnál többet. :)

Csak tudod lehet, hogy te azok közé a nők közé tartozol, akiknek erre lenne igénye, de hidd el ha az ember elmegy szórakozóhelyre ismerkedni, akkor a legtöbb nőnek, inkább bejön egy olyan férfi aki nem éppen a műveltségével, vagy az intelligenciájával hódít. :) Szóval én az ilyen férfiak mellett tényleg az észrevehetetlen kategóriát képviselem. :)

2014. szept. 6. 18:29
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? :)
2014. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!