Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy flörtöltjek/szemezzek...

Hogy flörtöltjek/szemezzek valakivel? 15/l

Figyelt kérdés
Uj suliba jarok mert most vagyok elsos,es nagyon tetszik egy srac. Nem evfolyamtarsam,max 11.-es. Nalunk nincs senkinek tanterem,hanem menni kell mindig masikba,es egy nap tobbszor is latom. Mindig nezzuk ugymast,de en mindig tovabb mert nem vagyok valami gátlásos. Nemsokara gyolyahet lesz es a 11.-esek fognak minket szivatni. De ezen kivul hogy kezdemenyezzek?

2014. szept. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemezés: otthon a tükörben kísérletezz ki egy ilyen, kis huncut\kihívó nézést. És ha olyannal akad össze a szemed aki tetszik akkor egy kis idejig mosolyogj rá majd lassan vedd fel a huncut nézésed. Esetleg kacsinthatsz is egyet.
2014. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Én is most mentem 9.be..és csak úgy szólok,hogy nem gólyahét lesz..max fecskehét.ha túl gyáva vagy megszólítani,nem mész semmire..nem fog változni semmi.
2014. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hogyha állításod szerint nem vagy gátlásos akkor menni fog a megszólítás, flörtölés, stb is 23f
2014. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 // válasza:
73%
hat en is ugyanigyvagyok..tök ugyanez:o en is 9.es vagyok..hat nehez azbiztos:/
2014. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!