Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-16 éves lányok, szeretne...

13-16 éves lányok, szeretne valaki ismerkedni? (Többi lent).

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok (kb 2 hónap múlva leszek 15), most vagyok kilencedikes. Szakácsnak tanulok. Eddig is próbálkoztam barátnőt szerezni általános iskolás koromban is, de valahogy vagy mindig azokat fogtam ki aki kihasználtak, vagy azokba szerettem bele nagyon akiknél semmi esélyem sem volt. Persze ezzel most nem sajnáltatni akarom magam, mert tudom hogy sajnos nagyon könnyen szerelembe esek és könnyen át lehet verni.


Az új sulimban pedig, hát hogy is mondjam, szinte csak könnyűvérű lányok vannak..... A normálisak pedig foglaltak, vagy éppen más típusú fiúkhoz vonzódnak. Szóval ott sem nagyon tudok ismerkedni, csak baráti alapon. De lány barátom már nagyon sok van, szóval ez az "először alakítsunk ki barátságot és utána ebből kapcsolatot stratégia" nem nagyon működik. Szóval ez kilőve.


Szóval az új sulimban sem tudok nagyon ismerkedni, csak barátkozni. Tudom hogy próbálkozhatnék sulin kívül is ismerkedni a városban ahová járok suliba de nem nagyon tudok mert be csengetés előtt 5 percem van =pont elég hogy be érjek a suliba, pedig így is 5:30 kor kelek :/ . Suli után meg ugyanennyi időm van el érni a buszt. Otthoni tanulnivalóm is egy rahedlivel van.....


Még a a haverjaimmal is max szombaton tudok csak lógni szóval a lényeg az hogy: Eddig sem tudtam csajozni és most sem tudok mert egyszerűen időm nincs rá. Szóval ha már van Gyakorikérdések profilom akkor itt is próbálkozok.



Szóval van itt olyan lány aki ismerkedni az nyugodtan írhat priviben, priviben :)


Bocsi a hosszú szövegért.


További szép napot mindenkinek :)



2014. szept. 4. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, csak telóról vagyok és ráadásúl a buszon ülök és még az is zötykölődik...
2014. szept. 4. 14:51
 2/5 anonim válasza:
Képet :) 16L
2014. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15 vaok. :) De am ha ismizni akarsz tudsz suli után is... engem is szólítottak már le amikor kimentem a sulibol... jó igaz az a fiú nem tetszett xd De van későbbi busz is :)
2014. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt sajnos nincs későbbi.
2014. szept. 4. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia hol laksz?:)
2014. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!