Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha csendes vagyok nem találok...

Ha csendes vagyok nem találok hasonló párt? Csak a nőcsábászok fognak velem ismerkedni? 18L

Figyelt kérdés
A normálisak nem mernek odajönni hozzám?Hogy lesz így komoly kapcsolatom?
2014. szept. 3. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De.

Nem.

2014. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
akár neten is ismerkedhetsz ahogy sokan mások...de 2 csendes embernél az egyiknek erőt kell vennie magán és megtörni a csendet, hogy több legyen mint csendélet...
2014. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A nőcsábászok nem fognak veled ismerkedni, mert ők az izgalmas nőket kedvelik, a csendes lány pedig egy nőcsábász pasi önbizalma mellett meg sem tud szólalni. Mellesleg a nőcsábászok miért nem normálisak? Mert megengedhetik maguknak, hogy több lánnyal is ismerkedjenek, és ez sérti a női büszkeségedet?


Az iskolákban mindig akadnak kevésbé népszerű pasik, javaslom, próbálj velük ismerkedni.

2014. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akit ismerek, azzal órákat tudok beszélgetni. Beszélni is, hallgatni is. Kezdeményezni viszont nem tudok. Barátságot sem. Pasikkal meg főleg nem, folyamatosan zavarban vagyok, úgy érzem elpirulok, nem vagyok hozzászokva. A csendest inkább félénknek vagy visszahúzódónak értettem.

A nőcsábászok mindenkinél bepróbálkoznak, ők nem a szépfiúk, hanem a "csak legyen valaki" típusúak. Onnan tudom, hogy mindenkire rámennek, hogy engem is fűz egy pár napja.:D

3-mas: Hallottál már arról, hogy értékrend? Nem az a baj, hogy sok mindenkinek tetszenek.

2014. szept. 3. 12:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Neten régóta próbálnak velem ismerkedni, de egy idő után mindig kiderül, hogy csak szexre kellenék nekik. Nem vagyok fent ismerkedős oldalakon, de különböző oldalakon (itt is) már beszélgettem pasikkal.
2014. szept. 3. 13:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hidd el te is megtalálod a boldogságot :) tegyél érte, de ha nem jön össze akkor is legyél türelmes...lehet egy olyan pillanatban jön el amikor nem is számítasz rá :) tapasztalat :P és olyat keress aki tisztel, szeret és megbecsül...aki nem csak a tested akarja kihasználni hanem téged: a tested, a lelked és az elméd szereti...nem mondom, hogy könnyű lesz és lehet nem lesz rövid idő alatt jön el a boldogság...de ha szerinted megéri akkor az igazi boldogságot keresd :) nekem 7 év volt, de megérte!
2014. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Írj rám beszélgessünk.
2014. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Most is fűz egy pasi."


Akkor meg mit akarsz?

2014. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De pont az a baj, hogy nem valószínű, hogy komoly kapcsolatot akar, tipikus laza csávó, szoknyapecér típus, és bepánikoltam, hogy nincs már normális pasi. vagy ha van nem mer odajönni.

Meg nem pont most, hanem tegnap.

2014. szept. 3. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:
kezdeményezhetsz akár te is :)
2014. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!