Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedi 15 éves fiúval lányok...

Egyedi 15 éves fiúval lányok ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Az van, hogy kb sehova se tartozom, mindenről van saját legtöbbször más véleményem mint a többieknek.

Nem vagyok se páwa se kocka. Barátaim inkább kockák, de mégsem vagyok közéjük való, ha megütik, meglökik őket vagy elveszik helyük félreállnak, egyedül én vagyok elég bátor megverekedni érte, és még sok más. Szüleim nem korlátoznak, sokáig lehetek bárhol, de képtelen vagyok hasznos tevékenységet találni, szóval időm is van. Erős személyiség vagyok, lelkileg stabil. Mindig bírok témát kezdeményezni akármiről, csak a 3. aha/oké után hallgatok el. Remélem ez alapján betudjátok határolni a személyiségem.

15 éves, 170cm, vékony/sportos testalkatú fiú vagyok.

Vékony, 13-17 éves Pesti lányt keresnék (csak ne rövid göndör haj, gombafrizura vagy hasonlók...).

Minimum 2 hétig chatelnénk, leírnánk magunkat, de képküldés nem lenne visszaélések elkerülése végett.

Igen, vannak külön társkereső oldalak de azokból nem kérek.


2014. szept. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt még te sem gondolhattad komolyan...
2014. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval te egy jelentkező vagy?
2014. szept. 2. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

aha/oké

Aha/oké

aha/oké


Hát ez kész :D

2014. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedi? Minden ember egyedi....Ahogy leírtad átlagosnak tűnsz, sőt inkább irritálónak, beképzeltnek. Mit akarnál egy 17 éves csajtól? A lányok az idősebb fiúkra buknak általában ;)
2014. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahoz képest 5 privit kaptam ;)
2014. szept. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!