Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok valakinek van kedve...

Lányok valakinek van kedve dumálni, képet cserélni esetleg sanpchat-ezni egy 19éves sráccal? : P

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a snapchat?
2014. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim szerint nem egy rossz dolog :D
2014. szept. 2. 00:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre mostanában divat értetlenkedni olyanok hallattán, hogy Snapchat. Szerintek valójában sokan ismerik is, tulajdonképpen mindenki aki okostelefont használ. Viszont aki tényleg nem, az meg már nem fiatal vagy legalábbis próbál úgy tenni...
2014. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor ez egy olyan chat alkalmazás, ahol lehet képeket küldeni, amik néhány másodperc múlva törlődnek, lényege kb ez :D
2014. szept. 2. 00:25
 5/8 anonim válasza:
Azért nem árt ha tudod, hogy valójában nem törli a képeket, csak megváltoztatja a kiterjesztését. De egy fáljkezelővel meg lehet keresni, át kell nevezni, és máris ott a kép.
2014. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom olvastam már róla
2014. szept. 2. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Azóta frissítették, már titkosítva tárolja a képeket! (Igaz ezt is megfejtették már.) Persze sokat nem ér a dolog így sem, hisz képernyőfotóval bárki megörökitheti, nem tudsz tenni ellene.
2014. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, hogy mi az. 22 vagyok, okos telefonom van, nem áll tőlem távol az ilyesmi és mégsem hallottam róla. Köszi a felvilágosítást!
2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!