Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velük már semmi esélye! Ezért...

Velük már semmi esélye! Ezért ismeretlen lányokkal? 18f

Figyelt kérdés

Tehát az ismerőseim es a "barátaim" azon belül is a lányok mind egy egoista, önimádó és érzéketlen embernek tartnak..pedig ez NAGYON nem igaz rám sőt. ..és gondolom ezért sem akarnának velem komolyabb kapcsolatot..és most jutottam el arra a szintre hogy megakarok minden eddig ismerősömmel a szakitani a kapcsolatot mert nemszeretnék tényleg olyan lenni és ezért akivel megismerkednék látná hogy nem vagyok ilyen. Félre értések elkerülése miatt nem fiukkal szeretnék ismerkedni..:)


Mielöttt megkérdeznétek hogy mért nem magyaráztam el eddig nekik?!

Azért mert nekem bizonyos dolgokba hasznomra vált.. (ezt hosszú lenne leirni) tehát ha vann itt budapesti lány akinek van kedve ismerkedni akkor írj! :) (a helyesírási hibákért es a fogalmazás miatt bocsi )



2014. szept. 1. 12:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!