Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor, hogyan mondjam el neki...

Mikor, hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Már egy éve ismerem, nagyon jó barátok vagyunk, épp ezért félek. Nem akarom hogy ha elmondom, megutáljon. Viszont nagyon szeretném elmondani. Eközben neki vannak ún. mások akik bejönnek neki, de barátja nincs. Sokat találkozunk, az megoldható, de nem tudom hogy. Nem is sejti hogy így érzek. Ezen kívül osztálytársak vagyunk szóval a visszhangzása a dolognak is rossz lenne. Ha visszutasít és még barátként is elveszítem azt nem bírom ki. 16/F
2014. aug. 31. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek mondanád el? Olyankor kell elmondani,amikor már együttjártok.Még nem jártok együtt.Hívd el randizni, aztán ha lesz belőle randi és utána mégtöbb randi,akkor mehet a csók és majd pár hét vagy hónap múlva bevallod, hogy szereted.


Járás és minden nélkül szerelmet vallani butaság.Remélem te is tudod.

2014. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ő nem ilyen. Már mesélt más kapcsoltairól, és Ő is rögtön megmondja. Mellesleg randizni nem nagyon tudom hogy tudok-e vele, mert mint mondtan barátnak tekint. Nem venné randinak csam baráti találkozásnak. Szóval akkor inkább ne mondjam hanem sejtessem?
2014. aug. 31. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg, ha nincs merszed randizni se elhívni, akkor ne mondj semmit.
2014. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!