Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más ronda srác se képes...

Más ronda srác se képes feldolgozni, hogy ő nem tetszik egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Olyan rossz és elszomorító,hogy a lányok levegőnek néznek vagy kicsúfolnak, kinevetnek rondának bélyegeznek, ha bepróbálkozom náluk. Eddig csak kb. 7-8 lánnyal smároltam, átlagos vagy csúnya lányokról van szó, és kettővel kerültem szexuális kapcsolatba közülük, illetve most van barátnőm is már, de valahogy sehogy sem az igazi ez a dolog. Fáj, hogy engem nem vesznek úgy észre a lányok, mint a kis tökéletes arcú, magas, kigyúrt páwákat vagy, hogy nem lájkolják a képeimet sem a vonzó lányok és a legrosszabb, hogy hiába is próbálkozom úgyis csak a külsőm miatt elutasítanak. Amelyik lánnyal összejön valami az nem is jön be nekem úgy igazán csak hát ő is tudja, hogy más nem juthat neki gondolom ezért mennek bele velem a dolgokba, csókba, szexbe, járásba.

2014. aug. 29. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9: "Lényege a csöves csontok eltörése majd megnyújtása."


Baromság. Nem ez a lényege, semmiféle megnyújtás nincsen. A csontot kontrollált módon eltörik, és besínezik egy speciális eszközzel olyan módon, hogy a természetes módon gyógyuló, összenövő feleket precíziós módon folyamatosan távolítják egymástól. Így az a rész nem áll meg az összenövésben, hanem folytatja a növekedést, a csontszövet képzését, egészen addig, amíg a távolító kezelés tart.


"kb. 22 milláért"


Meg a nagy túrót. Ennek a töredéke a reális ár.

Már itt, Magyarországon is nagyon alacsonyak a plasztikai sebészi, meg úgy általában az orvosi árak, innen keletebbre meg még ennél is olcsóbbak.

2014. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!