Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire jönnek be az inges srácok?

Figyelt kérdés
mostanság beléptem valami "elegáns" korszakba és folyton ingbe szeretnék járni :D be is újítottam egy pár egész jó inget a h&mből, nekem eszméletlen tetszenek, de kíváncsi vagyok, hogy az ellenkező nem erről hogyan ítélkezik :) 17f :)
2014. aug. 29. 00:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A baratom is 90 % ban ilyen ingeket hord, nekem tetszik nagyon :)
2014. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy fiúként válaszolok, de én is imádok női társaságban ingben megjelenni! Nekem az egyetlen érszrevételem csak annyi, hogy elegánsabb lettem tőle, és magabiztos. Utóbbiban látom a siker kulcsát, mivel így képes voltam vállalni magam és tenni amit jónak láttam, bátran leszólitottam a lányokat. Mint kiderült sok lány figyelmét felkeltettem sikerrel. Tehát ami a legfontosabb, hogy azt viseld ami neked tetszik, úgy gondolod illik hozzád és jól érzed magad benne.
2014. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem bejön..de amikor vasalni kel az már nem annyira
2014. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Vivikee0102 válasza:
nekem is nagyon bejönnek szerintem cukik :)
2014. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

volt egy fiú osztálytársam, aki a középsuli vége felé átpártolt az ingekhez. tény, hogy külsőre is elég jól nézett ki, de az ing csak dobott rajta. nem volt lány, akinek nem csorgott volna utána a nyála:D

naszóval, nekem bejön, ha valaki inget hord, és ezzel a barátnőim is így vannak:))

19/L

2014. aug. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonom :) kedves 11es, ugy gondoltam, hogy 3 ev alatt szedtem fel annyit :) elotte volt jo par sport amit uztem es hozott egy szep kis alakot :) .. akkor ezek szerint orulhetek, hogy valamiert megtetszett ez a stilus :)
2014. aug. 29. 03:42
 17/20 A kérdező kommentje:
10es *
2014. aug. 29. 16:05
 18/20 anonim válasza:
Nagyon szexi, én nagyon csipem :) teljesen feldobja egy pasi megjelenését :)
2014. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy megint kiemeltem :D csak ugye holnap kezdődik a suli és elvileg lesz egy atom csaj az osztályban, szívesen megismerném... talán ő normális lesz és nem dob csak úgy el mint az előző :D...
2014. aug. 31. 20:04
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon bejönnek :D
2014. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!