Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 17 éves lány mindenkinek...

Egy 17 éves lány mindenkinek válaszol, bármilyen témában egy zeneszám linkért cserébe. Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak szeretnék egy kicsit idegenekkel beszélgetni :) Bármilyen témára nyitott vagyok. Kérdezhettek bármit privátban, előbb-utóbb mindenkinek válaszolok, csak egy kérésem lenne. Ha írtok, légyszi küldjétek el egy kedvenc zeneszámotokat :) Csak kíváncsi vagyok és zenefogytán... Bármilyen stílus jöhet! :)


2014. aug. 28. 22:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
A Slayert szeretem. :D
2014. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Wow... Köszönöm szépen a sok zenét! Egy kicsit elmerültem a privát üzenetekben, mindenkitől bocsánat a lassú válaszokért... Este pedig végighallgatok mindent :)
2014. aug. 28. 23:49
 33/39 anonim ***** válasza:

#32


Ja, majd siess! :D Lehet, hogy törlik reggelre...

2014. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Este? Úgy érted éjjel? :)
2014. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Hú... Nagyon sok összegyűlt, még üzenetekbe is kaptam sokat. Még mindig nem sikerült meghallgatnom mindegyiket, de így is kaptam sok újdonságot sok különböző stílusból, pár tetszett nagyon. Holnap feltétlenül véleményezem őket, írok annak, akinek még tartozok és a kérdéseiteket is kiválthatjátok privátban! :) Nagyon köszönöm mindenkinek!
2014. aug. 29. 01:39
 36/39 pinkpancser ***** válasza:

Bár nem a kedvenc (nehéz is lenne választani) és csak feldolgozás, de most ehhez volt hangulat. És nem kérdezek, mert valószínűleg már így is tele a postaládád :)

https://www.youtube.com/watch?v=52VRry-TbzY

2014. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Húh.. :D

A legtöbbet meghallgattam :D

Tényleg sok rock kedvelő gyűlt itt össze...

Nem mondom, hogy az összes szám az én ízlésem, de nyitott vagyok bármire :D (Őszintén azért volt pár ijesztő is...)

Mindenkinek köszönöm és akinek még tartozok véleménnyel vagy egy válasszal, írjon privátot, megpróbálok minél hamarabb válaszolni.

2014. aug. 29. 20:05
 38/39 A kérdező kommentje:
Tetszett ez a sok zene és az üzenetzuhatag, a sok különféle kérdés :) Ha még valakinek van kedve, szívesen beszélgetek! Jöhet még egy kör :)
2014. aug. 29. 20:36
 39/39 anonim ***** válasza:
2014. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!