Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk zavarna ha a lány zsidó...

Fiúk zavarna ha a lány zsidó származású lenne? Főleg 20 év felettiek válasza érdekel?

Figyelt kérdés
egyébként nem tartja a zsidó hagyományokat csak a hanukát

2014. aug. 28. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem zavar, miért zavarna? Egy kikötésem van, de ez minden lányra vonatkozik: ne legyen anyagias és felszínes!
2014. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha lenyeli, akkor miért zavarna?
2014. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nézd meg a nevem..


Különösképpen nem érdekel a vallás engem.

2014. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Származás/vallás nem érdekel, egyedül a viselkedése, látásmódja.

De ne ezzel kezd a randit, hogy zsidó vagyok, zavar-e téged, mert én ott is hagynálak rögtön...

2014. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha felrobbantaná valamimet, amúgy nem az érdekelne, hogy Jahveban hisz vagy buddhában
2014. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, mi keresztények vagyunk, tartunk is mindent, hiszünk Istenben, és az a lány aki bejön, az ateista, úgyh tökmind1
2014. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Úgy gondolom nem zavarna. Nem tudom, hogy a nem vallásos zsidóknak annyi-e a hanuka, mint a nem vallásos keresztényeknek, hogy összejön a rokonság, eszünk-iszunk olyanokat, amiket karácsonykor szoktunk, de semmi vallásos áhitat.

Szerintem még egy kicsit lelkesítene is a dolog, és lehet hogy egy idő után jobban érdekelne a nő zsidósága, mint a nő maga. Bár egy kicsit szoktam rohattzsidózni néha ilyen-olyan hírek láttán, de biztosan ez a közvetlen tapasztalataim hiánya miatt lehet.

Én egy kicsit attól tartanék, hogy mit szól a lány környezete egy 'gój' partnerhoz. Mert biztosan van legalább 1 öntudatos zsidó rokon.

Külsőre akkor zavarna, ha úgy nézne ki, mint mondjuk Pásztor Anna esetleg Demcsák Zsuzsa, de ez látszik kifelé, nem úgy derül ki. Azt is megfigyeltem, hogy a zsidó nők asszonykorukra (30-40 év közt) látványosan megcsúnyulnak. Na, ez zavarna. Értem én, hogy nem lehet valaki örökké 21 éves, de valahogy nem tetszik nekem az éretteb korú zsidó nők arca, még ha fiatal korukban szép is volt. Legjelentőseb példa, amit tudnék hozni az Zalatnay Cini.

2014. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 PearlDiver ***** válasza:
Én is tartanék a nagyon is összetartó zsidó család meg úgy a nép bizonyos hatásaitól. Mindenképp csak úgy járnék vele, ha nem utálná a palesztinokat.
2014. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az attól függ. ha benne van a "zsidó vér", itt most pejoratív értelemben gondolok azokra a tulajdonságokra amikkel a zsidókat szokták illetni akkor még előny is lenne :D én személy szerint magamban hiszek, nem pedig Istenekben, ha ez őt nem zavarná akkor oké.
2014. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen van nálunk pl a szüleim ok gyakorolják is a vallást és sokáig zsidó fiút akartak nekem barátnak is de megértették hogy ez az én életem :)

Nem vagyok felszínes és anyagias sem de fontos a pénz is főleg manapság persze ezért meg is kell dolgozni és kicsit spórolós is vagyok de nem viszem túlzásba ezt anyumtól örököltem :D

2014. aug. 29. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!