Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Társaságban elég csendes, idő kell neki, amíg feloldódik. Nem szeret a semmiről beszélni, ha számára érdekes a téma, bekapcsolódik, ha nem, nem. Inkább az a csendben figyelő típus. Gyakran csak egy személyt választ ki egy nagyobb társaságból (nemtől függetlenül), aki szimpatikus számára, és vele kezd el beszélgetni. Nem a buli lelke, nem veszed észre azt se, ha ott van, azt se, ha nincs ott. A külseje átlagosan szép, viszont körüllengi valami titokzatos kisugárzás. Olyanok is rajta felejtik a szemüket, akiknek se külsőre, se jellemre nem tetszik, valami még is meg fogja benne őket, valamiért nézni kell. (Sokan úgy fogalmaznak, van benne valami furcsa, ami miatt nem tudják őt figyelmen kívül hagyni)

A beszéde és a mozdulatai is meglehetősen kimértek, távolságtartóak.

Jó a humora, de ez csak akkor derül ki, ha hosszabb időt töltesz vele. Az a fajta, akiről azt hiszed, hogy ismered, aztán egy pillanat alatt megváltoztatja az egész róla kialakított képet.

Pozitív embernek tartja magát, de van benne valami mély szomorúság, ami akkor is látszik a szemeiben, ha mosolyog vagy nevet.


20 év körüli fiatal lány


2014. aug. 27. 23:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha pasi kérdezi ezt, akkor azt ajánlom, hogy mindenféleképpen próbáljon meg összejönni azzal a lánnyal, mert:

1., intelligens

2., szerény

3., visszahúzódó (nem akar nő létére a társaság középpontja lenni)

4., elbűvölő

5., humoros

6., magányos

Ha viszont a kérdező lenne az a bizonyos lány, akkor Veled bármelyik pasi megfogná az Isten lábát! :)

2014. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

különleges és intelligens leányról lehet szó a leírás és a megfogalmazás alapján, hogy miért különleges? azt ő maga írta le, vagyis azt, hogy nem átlagos


tetszenek az ilyen típusó lányok

2014. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ú*
2014. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A nem túl naívból egy éve kicsit sok volt, mindenkinek hitt a párom csak nekem nem, pedig nem hazudtam neki, tehát ha a nem túl naív, a folyamatosan rémképeket takar, amit ellene követnek el, akkor már mennék is


Egyébként szimpatikus lánynak tűnsz, picit tartanék a dologtól, mert a volt barátnőm is hasonló volt, és nagyon hoppon maradtam, de óvatosan kitapasztalnék mindent, és ha úgy látom, hogy nálad nincsenek olyan dolgok mint nála, akkor mindent megtennék a lányért


F22

2014. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Elvontat úgy értettem, hogy nem hétköznapi és/vagy művészlélek, magának való típus. Nehéz közel kerülni hozzá és ő is nehezen kerül közel másokhoz.
2014. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A naív az én felfogásomban olyan jellemet takar, aki felhőkből épít várat, bármit elhitethetnek vele, kihasználható, átrázható. A nem túl naívat úgy értettem, hogy bár nem épp földhöz ragadt, van azért józan esze is, nem hagyja magát kihasználni.
2014. aug. 27. 23:56
 17/23 anonim ***** válasza:

Tehát akkor mint mondtam, szívesen megismerném, a többi pedig csak rajtunk múlik


F22

2014. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Teljesen ugyan ez a jellem vagyok (csak inkább extrásabb, mint szebb arcvonásokkal.)Meg voltam győződve róla, hogy valahol nagyon tudatmegfeszítő vagyok, valaki meg fogja fejteni a szemeimben a szomorúság okét, és oldani fogja. Aztán fokozatosan rájöttem, hogy ez az egész azért van, mert én magamat így szeretném látni, titokzatosnak, a külvilág meg a hideg elutasítást és a vértelenséget látja bennem, pedig nem erről van szó. Tegnap elbeszélgettem egy nagyon jó fiúbarátommal, azt mondta, hogy meg kell mutatni a bennem lévő spirituszt, mert "búvalbaszottsággal" nem sok figyelmet tudok magamra hívni. Igaza van, mindenkinek az esetében!

Szerintem próbálj meg egy kicsit társaságkedvelőbb lenni, és elérni azt, hogy mosolyogjon a szemed, mert egy lányban az a legszebb. Ne legyenek rossz gondolataid, egyszerűen oldódj fel, persze az eredeti természetedet is hagyd meg. Mások félreértelmezhetik a jeleidet, amiket te egyáltalán nem úgy gondolsz. Persze a jellem(ed) leírás alapján nagyon szimpatikus, de nem a 19. századi Angliában vagyunk. Önmagad visszafogásával rengeteg mindenről le fogsz maradni, amit később realizálsz és szerintem sajnálni fogsz. Csak ügyesen! :)

(ne haragudj, hogy nagyon sok személyes dolgot írtam bele).

Egy 20 évesnél kicsit fiatalabb lány

2014. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én ezt nem megjátszom, ilyen vagyok. Nem játszom el a jégkirálynőt, csak nem tudok olyan gyorsan megnyílni. A legtöbbet, amit leírtam, barátok, ismerősök állították rólam. Amikor jellemezni kellett valamiért, 5ből 4nek a "titokzatos" szó jutott rólam eszébe, azt, hogy van valami rejtett szomorúság a tekintetemben, szintén egy hozzám közelálló személytől hallottam.

És nem várom, hogy majd valaki megfejti, miért vagyok szomorú. Nem vagyok szomorú. Meg is lep, ha valaki így rákérdez.

2014. aug. 28. 00:18
 20/23 A kérdező kommentje:
Semmiről sem érzem magam lemaradva. Vannak barátaim, akiket nem adnék semmiért. Csak inkább veszem magam körbe kevesebb olyan emberrel, akik megbízhatók, minthogy én legyek az, aki nélkül unalmas a buli. A barátaimról pedig mindről állíthatom, hogy ha hajnali kettőkor becsöngetnék hozzájuk, hogy ott tölthetem e az éjszakát, egy sem csapná rám az ajtót. Ez számomra többet ér, minthogy mit gondol egy halom idegen.
2014. aug. 28. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!