Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfi létemre baj, hogy nem...

Férfi létemre baj, hogy nem értek a férfias dolgokhoz (barkácsolás, szerelés)?

Figyelt kérdés

viszont értek a zenéhez,művészethez és van világnézetem, legtöbb emberrel ellentétben szoktam gondolkodni és saját véleményem van, egyedi vagyok

tehát mindezek mellet baj ha nem értek az otthoni férfimunkához? az a helyzet hogy nem is érdekelnek ezek a dolgok...


2014. aug. 27. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenkit más érdekel, nem baj.
2014. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ami azt illeti mindenki egyedi a maga szintjén

addig nem baj amíg nem nekem kell megcsinálnom helyetted dolgokat, mert azzal jössz hogy te nem értesz hozzá

2014. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"van világnézetem, szoktam gondolkodni és saját véleményem van" <-- Ez mindenkire igaz.


Ha mással tudod kompenzálni akkor nem nagy baj. És ha el tudod fogadni azt, hogy lehet, egy olyan csajt fogsz ki, aki meg meg tudja csinálni ezeket.

2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem érdekelnek, de azért annyira ne legyél már finnyás hogy egy csapot nem bírsz megszerelni.

Jó dolog ha szereted a zenét meg a művészetet, és ez tényleg egyedivé tehet. De pl egy kapcsolatban nem csak művésznek kell lenni, hanem férfinek is.

2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, én értek hozzá. :D Legalábbis ha nem valami fizikailag nehéz vagy két embert igénylő dologról van szó, hanem csak ügyesség kell hozzá.
2014. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azért találták ki a szerelőket, hogy ne kelljen csapot szerelni
2014. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

"Ez mindenkire igaz"


A legtöbb ember csak a gondolatok elismétlésére képes, gondolkodni nem. Szóval nem igaz mindenkire.

2014. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
és hány éves vagy emellé? szerintem nem gáz
2014. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#3 rohadtul nem igaz, főleg a "világnézet" rész

és egyébként ne arra gondoljatok, hogy egy villanykörtét se tudok kicserélni... egyszerűen csak ha mondjuk valami baja van a kocsinak, inkább szerelőhöz viszem, és a vizvezetékkel sem babrálok, legfeljebb az elektronikus dolgokat tudom megcsinálni pl. számitógép,tv( bár nekem nincs ) házimozi meg ilyesmiket

2014. aug. 27. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:

És a női dolgokhoz értesz? :)


21/N

2014. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!