Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az randinak számít hogyha...

Az randinak számít hogyha ketteben kimegyünk a lánnyal sétálni, meghívom őt valamire?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem a lány, és én hívtam el őt :) ez randinak számít, vagy ha nem akkor mitől lesz randi a randi? :)

2014. aug. 27. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én megyek ma egy fiúval sétálni, remélem nem akar semmire meghívni,de nem randi. szerintem attól függ, hogy mi a célotok.:)
2014. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak attól függ, hogy ti annak hívjátok-e vagy nem, de szerintem bármi lehet az, még ez is, bár én semmit nem hívok randinak :D
2014. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

attól függ, hogy ti minek nevezitek :)

mi a barátommal először egy másik párral elmentünk moziba (pont lekéstük a rossz idő miatt nem értünk oda időben) így mekiztünk egyet, meghívott egy almás pitére (imádom :D )és utána órákat beszélgettünk, miután hazament a másik pár. Nem neveztük randinak, csak találkoztunk. A következő hétvégén már konkrétan randira hívott, nem " van kedved összefutni (...)" kezdetű mondat volt, hanem " van kedved találkozni velem és pl. vacsizni egyet?" én ekkor persze visszakérdeztem, mert hát tudjam mire számítsak: ez randi? és a válasz igen volt :)

Igazából attól függ, hogy milyen a kapcsolatotok, mit vártok egy találkozástól, amúgy ismeritek egymást vagy még egyáltalán nem. Rajtatok múlik, de ha te azt szeretnél akkor mondd ki, hogy randi lesz. Mert én ha pl nem mondtam ki valakivel akkor nem is úgy viselkedtem, nem vártam semmit. :)

2014. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!