Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Jön velem szembe a lány, mikor már közel van hozzám, akkor a másik irányba néz és vigyorog.

2014. aug. 27. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágod, hogy egy értelmesebb srác a helyedben már az első alkalommal gerincre vágta volna a csajszit...te meg a 2. alkalom után még mindig GYK-n kérdezgeted, hogy mit akar...b*szki...

Ne reménykedj, lehet már nem lesz 3. alkalom, de ha mégis és beállít "Kérlek dugjál már meg, nem veszed észre mennyire odavagyok érted, még ha egy p*cs is vagy??????!!!!!" feliratú pólóban, le legyél p*cs légyszives!

2014. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velünk is volt így a barátnőmmel hogy akárhányszor elment mellettünk egy srác mindig elkezdtünk fuldokolni a röhögéstől. Ez ment egész középsüliba, de mire végzősök lettünk már nem is emlékeztünk rá hogy miért kezdtünk el nevetni rajta. Igazából sajnáltam szegényt. De nem bírtuk ki.

De így nem lehet megmondani hogy az a csaj miért csinálja. Gondolkozz el, nem csináltál-e valami cikit amit esetleg ő is látott, és talán azért nevet.

2014. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

WOW! Amit írtam egy másik kérdésre akartam ,de úgy néz ki még akaratlanul is tudom 100%-os választ írni :D :D :D

Üdv, az #1-es!

2014. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Velünk is volt így a barátnőmmel hogy akárhányszor elment mellettünk egy srác mindig elkezdtünk fuldokolni a röhögéstől. Ez ment egész középsüliba, de mire végzősök lettünk már nem is emlékeztünk rá hogy miért kezdtünk el nevetni rajta. Igazából sajnáltam szegényt. De nem bírtuk ki.

De így nem lehet megmondani hogy az a csaj miért csinálja. Gondolkozz el, nem csináltál-e valami cikit amit esetleg ő is látott, és talán azért nevet."


Gratulálok, te is egy nagyon értelmes díszpéldánya vagy a női nemnek. Téged is csak arra vagy jó, hogy jól megdugjanak, mert ha megszólalsz az már annyira gáz, hogy értelmes ember fel nem vállal téged élőben.


Még szerencse, hogy az élet igazságos és előbb vagy utóbb visszakapod amit te adtál másnak. :D


Na szia... :)

2014. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!