Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők, nektek mennyire...

Lányok/nők, nektek mennyire jön be ha egy fiú/férfi túlontúl őszinte?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha olyat is megmond ami igaz, de mások még nem mondtak neki, mert nem mertek például. Szóval teljesen őszinte, minden jót és rosszat elmond, akár még be is olt. Illetve nem titkolózik, trükközik, megmondja, hogy mit akar és mit gondol.

2014. aug. 26. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Minél kevésbé ismernek annál jobban utálják.
2014. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, a mostani barátom is ilyen volt, bármilyen témát hoztam fel, a véleménye őszinte volt. És nem is akarom, hogy hazudozzon.
2014. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes. Így változtathatok a viselkedésemen ha megmondja valaki mi a probléma velem.

L

2014. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan változtatsz?
2014. aug. 26. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, változtatok mert általában nem veszem észre magam és túl bunkó meg érzéketlen vagyok meg sorolhatnám még. Ha szól valaki akkor mindig elgondolkodok rajta és belátom, hogy tényleg igaza van.
2014. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van egy ilyen barátom. és épp emiatt szeretem nagyon. évek óta vagyunk nagyon jó barátok. de nem tudom hogy működne ez párkapcsolatban
2014. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvárom, mivel én is túl őszinte vagyok és ezért ahhoz, hogy a 100% bizalom kialakulhasson, szükségem van rá. Tehát csak az jön be, ha őszinte és nem trükközik, mert az igazság előbb-utóbb úgyis kiderül.
2014. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha olyan dolgokat mond el, amit semmilyen más férfitól nem hallanál?
2014. szept. 2. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyi mindent hallottam már drogozástól, biszexualitáson át az impotenciáig mindenről férfitől randin, hogy nem nagyon tudna meglepni semmi. :-) Véleményem meg mindenről van. :-) Szerintem sok nő van ugyanígy, tehát nyugodtan légy őszinte a barátnőddel.
2014. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nyugodtan az vagyok. :) És ez mindenkit meglep, főleg a fiúkat. De őt is. Hiszen nem kertelek, nem trükközök, simán megmondom neki, hogy mit gondolok, mit érzek. Amit nagyon értékel is.
2014. szept. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!