Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki kiírja, hogy "Valaki...

Aki kiírja, hogy "Valaki beszélgetni? " egyáltalán miről beszélgetnek?

Figyelt kérdés

Igazán kíváncsi lennék erre,mert naponta rengeteg ilyen kérdés van és hogy ezek meddig tartanak?2-3 óra,esetleg több nap/hét/hónap/év?Volt aki itt talált magának párt vagy csak egy jó barátot?


20/L


2014. aug. 21. 19:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akkor azért a többségeteknek sikerült barátot és párt is találnia.

Én mindössze egyszer válaszoltam egy ilyen kérdésre és kb. néhány szavas levelekkel válaszolt.Aki tudja magáról,hogy nem éppen kommunikatív ember,az miért erőlteti az idegen emberekkel való beszélgetést?

Én eléggé közvetlen vagyok,beszélgetek akárkivel,de ha a téma a semmi,akkor inkább nem erőltetem a társalgást.

2014. aug. 21. 19:54
 12/16 mgba1987 válasza:

Sziasztok. Igazából én csak most regisztráltam és ez a kérdés azonnal szemet szúrt. Az én véleményem az, hogy két értelmes ember bármiről és bármeddig el tud beszélgetni...


27/F

2014. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hát én pl ezzel szoktam kezdeni:


"Szia! Nem? Kor? Érdeklődési kör?"


kivéve ha a NEM és a KOR benne van a leírásban...de csak úgy random nem kezdek témát feldobni hanem olyan irányba kezdem a beszélgetést amit a másik szeret...amiről tudunk beszélgetni...nagy részt leírják erre, hogy mi érdekli őket és elkezdek abban a témában beszélgetni és mindig jön valami új, kimerülnek régebbi témák...van olyan amiről sokáig tudunk beszélgetni...

2014. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az ilyen kérdések kiírásának nem lesz eredménye. Sokkal jobb, amikor valamilyen konkrét kérdés vagy válasz alapján kezdesz el valakivel beszélni, mert akkor már megvan a téma, amivel el lehet indítani a társalgást. :)
2014. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én is általában valami közös témát próbálok keresni no meg földobni azt egy kis humorral bár ez így neten nem az igazi de olyan 1-2 órát szerintem bárkivel el lehet beszélgetni
2014. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Aki tudja magáról,hogy nem éppen kommunikatív ember,az miért erőlteti az idegen emberekkel való beszélgetést?"

Talán mert szeretne ezen változtatni és azt gondolja, hogy ez jó terep lehet(ne) gyakorlásra.

Amúgy meg tényleg jobb, ha valami közös témából adódóan indul ki egy beszélgetés, majd később egy kapcsolat.

2014. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!