Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves lány vagyok, szegeden...

14 éves lány vagyok, szegeden lakom. Valaki segítene a bajomon? :D

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kellene egy olyan barátnő/lány az életembe, aki szintén nem teljesen hetero, hanem vonzódik a lányokhoz is. Szeretnék valakit, aki nem ellenkezik a meg szeretném fogni a kezét, vagy esetleg megcsókolni… hülyeség, de ezek az érzések kavarognak bennem. Aki lány, és beszélgetne, légyszi írjon.

2014. aug. 21. 15:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja és a másik meg hogy 44 évesen elég primitív lehetsz ha ezzel foglalkozol...ezen az oldalon a kérdésekre kell válaszolni és nem belekötni hogy valaki helyesen ír vagy sem!
2014. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnődnek is egfoghatod a kezét, megölelheted, megpuszilhatod.

Én is a barátőimmel ezt csináljuk. Ölelgetjük egymást, megfogjuk egymás kezét, együtt alszunk. A lányoknál ez normális.

Főleg, ha nem vagy leszbi, nem keresel kapcsolatot, csak egy nagyon közeli barátnő kell neked.

2014. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Eh. Túl messze laksz. :c

14/l

2014. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
rossz helyen laksz, az a baj..
2014. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!