Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar mindenki csak...

Miért akar mindenki csak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan "ismerkedni" akarnak, kapcsolatot keresni, nem csak barátságot. És olyan világban élünk, ami a külsőre koncentrál, és nem a belső értékekre, aztán ha kiderül hogy külsőre nem olyan az illető, akkor már nem is érdekli őket milyen a belső.
2014. aug. 20. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014🔙✔
2014. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert ismerkedni jó. Egyébként neten ne csodálkozz, ha a külsődre mennek.
2014. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
külső megfog belső megtart. legyél te akármilyen csodálatos belsőre ha a másiknak nem jössz be külsőleg akkor felesleges minden.
2014. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj... én is ismerkedem, de rajtam a barátság sem múlik. Ha több lesz belőle örülök, ha csak barátság, akkor felfogom, hogy lett egy új barátom.
2014. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert sok az unatkozó szingli, aki megelégelte, hogy egyedül van. :D Ès egy kapcsolat nem szokott rossz lenni, ha összejön, csak jobb az embernek. :)
2014. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Autóvásárlásnál is először a karosszériát látod. Csak utána ülsz bele.
2014. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan. Magányosnak lenni nem jó. Azért a külső számít, mert a belső nem látszik.
2014. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Imádom, amikor a sok agygép azt hiszi, hogy csak a mostani világ ilyen felszínes. Szerintetek a rómaiak nem voltak felszínesek? Ha nem volt villád meg bíbor köpenyed kinézett az elit, ha a középkorban lovagként nem volt címered komolyan se vettek, ha a reneszánszban nem volt könyvgyűjteményed és nem beszéltél latinul csak röhögött rajtad a sok harisnyás, 30 éve pedig, ha nem tudtál elmenni egy NSZK strandra legalább egyszer, nem voltál a magyar elit része.
2014. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én is szeretek ismerkedni. szeretnék szerelmet keresni...de ha külsőre nem jön be, de belülről még kedves aranyos stb attól még lehetünk barátok. :) jártam már így. szerelemnek indult a dolog de eztán mikor élőben is találkoztam vele akkor már meggondoltam magam és maradtunk csak barátok. nem volt neki és nekem sem bajom belőle. nem sokra rá lett is barátnője és nagyon is örülök neki :)

17L

2014. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és ezzel mi a baj? mégis mit kezdjek egy olyan lánnyal, akire nem áll fel? vagy mitől lenne egy kövér ember belsőre értékes, ha nem képes figyelni a saját egészségére sem?
2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!