Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék ilyen embereket?

Hol találhatnék ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig azt hittem velem van a baj, de így 25 évesen tudatosult, hogy a környezetem túl "impotens" az én vérmérsékletemhez. Az átlaghoz képes sokkal magasabb hőfokon égek, lázadóbb, őszintébb, szókimondóbb, gátlástalanabb ember vagyok. Olyan emberekre vágyok akik kalandvágyók mint én, és nem csak dumálnak hanem cselekszenek is. Rosszul vagyok a kocsmákba meccset nézni lejáró, vagy állandóan a gép előtt ülő, vagy a menjünk partyzni vagányak vagyunk emberektől. Sok sztereotip kommersz emberekből, és a problémáikból. Nekem mind barátok terén mind nő terén olyan kell akik lázadóbb, kritikusabb, aki nem fél egy hátizsákkal vonatra szállni és világot látni, aki azért megy szórakozni hogy új embereket nőket ismerjen meg, ha kell pofátlan stílusban is, aki meri önmagát vállalni és nem játsza meg a jópofa vagy macsó gyereket annak érdekében hogy másnak megfeleljen. Kifejezetten nem bírom a gátlásos embereket, rám is hatással vannak! Sajnos eddig mindig az volt, hogy egyedül tudtam a legjobban érvényesülni, de úgy érzem társ(ak) kell(enek), mert elveszettnek érzem magam. Stílusra ilyen deszkás, hip hopos sztereotípiába tudnám magam sorolni. Kifejezetten jól érzem magam a nem igényes rock kocsmák világában, az rh bulikon, vagy az ilyen sátorozós tűzrakós összejöveteleken. Az már szinte álom, hogy hozzám hasonló lányt is találjak, aki kellően őrült :) A munka/tanuláson kívül élet égjen 120 fokon, nem kell szarakodni, 1x élünk. Hogy/Hol induljak el?
2014. aug. 19. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél 2 vonatjegyet mondjuk Bécsbe. sétálgass az utcán és ha megtetszik valaki menj oda hozzá és kérdezd meg nincs-e kedve veled utazni. ha igent mond akkor elég őrült. majd az utazás alatt megismerkedtek
2014. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül egy utazásra, hanem mindennapokra is jó lenne valaki :) Amit még utálok, ha valaki túl agyalja a dolgokat, állandóan a múlton rágódik, vagy a jövőjén filózik... tudom sok a kritérium...
2014. aug. 19. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:

semmi gond az elvárásaiddal

de jobb ötletem hirtelen nincs

2014. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, ki kell törni valahogy a komfort zónából .. Erről életem első "nője" jut eszembe, egy bulin felidegesítettem magam, oda mentem egy lányhoz, megmondtam neki szószerint, hogy tetszik a mosolyod meg úgy ahogy vagy, és azt akarom hogy most te haza gyere velem.. mély döbbenet után azt mondta oké, és hopp szüzesség elveszett :D
2014. aug. 19. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

ugye nem is olyan rossz ötlet?

bár én nem utaznék el veled de ha megtetszenél ilyen kezdés után szívesen megismernélek:)

2014. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem ismerkedni akarsz, csak hirtelen ki kellett öntened magadból, hogy mennyire utálod az általad felvázolt embertípusokat. Ellenkező esetben róluk szó se esett volna, csak arról, hogy mit szeretnél.
2014. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, ismerkedni akarok, főleg nőkkel :) De az általam nem kedvelt embertípusok kerüljenek ezért írtam le részletesen...
2014. aug. 19. 19:41
 8/8 aszomszedneni ***** válasza:
sok sikert hobókám ! :D
2014. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!