Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veszprém megyei lányok szeretn...

Veszprém megyei lányok szeretnétek ismerkedni? 16/f

Figyelt kérdés

Rólam:

Veszprém megyei srác vagyok 16 éves vagyok, szakiskolába járok szeptemberben kezdem az utolsó évem.

Ha sikerült(és remélem sikerül :D ) akkor még szeretnék egy szakmát talán pincér felé hajlok a leginkább.

Nem vagyok az a bulizós meg nagyon lógós fajta, inkább az otthon nyugisan pihenhetős vagyok(itt nem azt kell érteni hogy egy lusta állat vagyok hanem h szabadidőmben szeretek inkább egy kisebb társaságban beszélgetni vagy valami hasonló minthogy egy klubban töltsük az éjszakát)

már nem cigizek és nem iszok alkoholt sem.Szóval nem vagyok az átlagos velem egykorú srác kicsit különc:D talán érettebbnek mondanám ,bár nem mindig :)



2014. aug. 17. 00:14
 1/2 anonim válasza:
szia.én szívessen megismernélek.15 éves veszprém megyei lány vagyok.ha szeretnél megismerni írj privit :)
2014. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írtam :)
2014. aug. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!