Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan pasiról aki köztudottan nem volt az a nagy csajozógép most meg már jóideje szinte röptében a legyet is elkapja egy menetre?

Figyelt kérdés
vonzó nőkkel ismerkedik, azelőtt meg meg sem fordult utánnuk ha az utcán elment mellette egy...
2014. aug. 16. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Megdugott egy legyet?
2014. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
-.-
2014. aug. 16. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is attól félek ilyen leszek :(
2014. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy történt egy nagy fordulat valamiért az életében. Nem értem mi egyebet lehetne gondolni...
2014. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
76%
Önbizalmat nyert, így jó lett a kisugárzása, amit szeretnek a nők :)
2014. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

De most komolyan nem tűnt még fel nektek, hogy minden ember kezdetben adja az ártatlan szűzecskét... ...aztán amikor átb*sz*ák a fejét 1x, 2x, 3x... ...ráébrednek, hogy inkább mindenkivel mindenhol? :-)


Ezért mosolyognak a felnőttek a gyerekek őszinteségén, mert tudják ők is olyanok voltak, ők is hittek a mesékben... ...de szarrá váltak és most már lágyabbak a fosnál is... :-)


Értitek? :-)

2014. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz Mondó ezúttal is a 6. hozzászóló lett, és ezúttal is csakis bólogatni tudok a reagálására. :) (Déjà vu-m van, mintha párszor már megtörtént volna.)
2014. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, egy újabb átlag pasi aki becsavarodott, elég gyakori az ilyen.
2014. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy pasi nem akkor van becsavarodva amikor pont hogy nem épít ki semmilyen "kapcsolatot"?
2014. aug. 16. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a minőség és nem a mennyiség számít párkapcsolatban. A kérdésből meg nem derül ki, hogy a "nem csajozógép" amiatt volt-e mert nem érdekelte az egész, vagy mert pl. önbizalom hiányos volt.

A röptében a legyet típus számomra komolytalan pasit takar aki valamit kompenzál. Véleményt kérdeztél, nekem nem kéne ilyen pasi. Ha neki jó, csinálja amíg engem békén hagy nem érdekel.

2014. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!