Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Perverz lányok, valaki beszélg...

Perverz lányok, valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
16/f
2014. aug. 15. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Kivel?
2014. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vélem:F
2014. aug. 15. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyok perverz


Sziasztok Szepesi Niki voltam

2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit tudsz a gőzmozdony működéséről?
2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A gőzmozdony szerkezeti elemeit három fő csoportba lehet felosztani, melyek a következők:


Mozdonykazán, amelyben a tüzelőanyag égése során felszabaduló hőenergia átadása történik a kazánvízbe, majd az abból gőz fejlődik.

Mozdony gépezet, amiben a vízgőz hőenergiája mechanikai munkává alakul át.

Mozdony futómű, ami a jármű haladását teszi lehetővé, és az egyes szerkezeti részeket alátámasztja és összetartja.

2014. aug. 15. 23:29
 6/10 A kérdező kommentje:

mozdonykazan: mozdonykazán az állókazánból (1) és az ahhoz csatlakozó henger alakú hosszkazánból (2) és az állókazánba erősített tűzszekrényből áll. A tűzszekrény (3) alsó részén helyezik el a rostélyt (4), amin a tüzelőanyag elégetése történik. Az égésnél keletkező salak befogadására, valamint az égést tápláló levegő bevezetésére a rostély alá erősített hamuláda (5) szolgál.


Az égésnél keletkező füstgázok a hosszkazánban elhelyezett füstcsöveken (6) a hosszkazán folytatását képező füstszekrénybe (7), majd onnan a kéményen (8) át a szabadba jutnak. A tűzszekrényt és a füstcsöveket a kazánvíz veszi körül, ami az égésnél felszabadult hő egy részét átveszi.


A mesterséges léghuzat létesítésére szolgál a füstszekrényben elhelyezett gőzfúvó (9). A gőzgépből távozó munkát végzett fáradt gőz a gőzfúvón és a kéményen át a szabadba áramlik, mialatt a füstszekrényben a léghuzathoz szükséges légritkítást hoz létre.


A kazánban termelt gőzt a hosszkazán felső részén elhelyezett gőzdómból (10) vezetik a gőzgéphez. A gőzszabályzó (11) megnyitásával a gőz csővezetéken (12) jut el a gőzgéphez, miközben a túlhevítő berendezésen (13) is áthalad.

2014. aug. 15. 23:30
 7/10 A kérdező kommentje:
ez 13 resz:d
2014. aug. 15. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Írd fel a Rankine-Clausius gőzkörfolyamat ideális termikus hatásfokát.
2014. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ehez mar nem tudok szolni:D
2014. aug. 15. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, én beszélhetek veled :)

16/L

2014. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!