Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék normális fiúkkal...

Hol tudnék normális fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg csalódásom volt...nagyon szeretnék egy kapcsolatot, mert eléggé szeretet hiányos vagyok...:-\ vágyom arra, hogy legyen egy fiú aki tiszta szívből szeret, aranyos, humoros, hűséges...és elfogad olyannak amilyen vagyok...hol lehet ilyenekkel ismerkedni? 16/L

2014. aug. 13. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár itt is, de gondolom ez a hely teljesen kizárt nálad. 21/F
2014. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. Truth ***** válasza:
100%

16 évesen rengeteg csalódás... oké... nincs több kérdésem...


A kérdésedre a válasz:

Bitos neked is van barátzónád... keress onnan mert azok nem véletlenül kerültek oda... nyilván azért mert kedvelnek téged de te le sem szarod öket :)

2014. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tolna megye, és am szeretem a barátaimat...-.-
2014. aug. 13. 19:11
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

Gondold végig, mi mindent csinálsz szívesen, és keress olyan értékalapú közösséget, ahol ilyesmit csinálhatsz társaságban. Ott majd találsz ilyen fiút.

24F

2014. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én elég romantikus alkat vagyok, szeretek verseket írogatni, kedveskedni(pl.:virág) és még a humorom is jó.

Ha van kedved beszélgetni, küldj privátot.


18F

2014. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális fiú? Az valami új pokemon?
2014. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék normális lánnyal ismerkedni de eddig nem sikerült.Írhatsz ha gondolod 15/F :)
2014. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!