Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan lánnyal ismerkednék aki...

Olyan lánnyal ismerkednék aki szereti a lignje-t. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 16:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem. Az ey fajtája ami arra fele él.
2014. aug. 11. 17:22
 12/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ezzel szerintem kicsit beégtél :D nem baj van ilyen. Pár hete bejött az étterembe egy faszi, teszem hozzá a barnábbik fajtából egy szőke pláza cicával, és kilós fuxal a nyakában. Oda ment hozzá a pincér hogy mit szeretnének rendelni, a krapek nagy flegmán hogy küldje ki a szakácsot mert ő ínyenc és nem eszik meg minden sza*rt. Jön be a pincér hogy menjek már ki mert egy fuxos cigány tőlem akar rendelni, kimegyek, velem is nagy flegmán köszönés nélkül hogy mit tudok főzni amit nem szúrok el, mondom neki hogy bármit, elkezd röhögni gúnyosan. Következő mondata hogy ő nagyon szereti a marhahúst, de neki csak kevesen tudják úgy elkészíteni/megsütni hogy az jó legyen. Kérdezem tőle hogy mire gondol, azt mondja hogy ő csak félig átsütve szereti kicsit véresen. Kérdezem tőle hogy kénkrétan mire gondol steak-re? Azt mondja majdnem, ő a tatár beefsteak-et szereti véresen, félig átsütve, na ekkor már én kezdtem el röhögni, majd tudtára adtam hogy neki a büdös életben nem hogy kevesen, de az ég világon senki nem tudta elkészíteni félig átsütve a kért dolgot, és nagy vonalakban elmondtam neki hogy mi az a tatár beefsteak, a cigány felugrott a székből és távozott...
2014. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!