Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha lefogyok és kicsi izmot...

Ha lefogyok és kicsi izmot felszedek, vajon a lányoknak jobban megtetszem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár napja kiírtam egy kérdést h ha így edzek azt jól csinálom-e mivel lehetne javítani stb...

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Nem csak azért csinálom h másoknak tetszekk, hanem első sorban magamnak szeretnék bizonyítani h a pocak igen is ledolgozható és formálható az alakom...


Köszönöm ha segítettek :)



2014. aug. 10. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem igen bár én vékonyról próbálok izmt felszedni nagyon nehéz és kitartást neked :)
2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezdetnek jó igen, azonban komolyabb formát konditeremben fogsz tudni összehozni, viszont a futást azután se hanyagold heti 1 alkalom jó lesz, aerobnak.


Ha valamit csinálsz azt csináld jól, aki elkezd edzeni az tudja hogy sose elég vagy megfelelő egy adott izomcsoport látványa.

18 voltam mikor elkezdtem járni, én mondjuk rögtön arra törekedtem hogy jó széles hátam legyen darázs derékkal :)

22/F

2014. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Zsemlét is nyugodtan hanyagolhatod. Észre fogod venni, hogy mennyire nem hiányzik, ha egy hétig nem eszel. Nem fogod utána kívánni.
2014. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ha zsemlét sem eszek akkor mondjuk egy pörkölthöz vagy mihez mit egyek?

mert nem akarom magam teljesen megreformálni mindent szeretnék továbbra is ugyan úgy enni csak mértékletesen kis adagot

2014. aug. 10. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű kenyeret, magvas barna kifliket, rozsos dolgokat.
2014. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nem vagyok otthon ezekben a dolgokban :D

csak annyit tudok h több kalóriát égessek el 1 nap mint amit beviszek és elindul a fogyás

namost 1 hét alatt lement 3kg viszont ezen a héten ugyan úgy csináltam mindent és megtorpant.

az eddigi farmernadrág ami pont jó volt most kb 2 számmal nagyobb :D Lóg rajtam lehet h új ruhatár fog kelleni? :D

Ma elkezdtem fekvőtámaszozni 1 hét múlva kombinálom hasazással is

2014. aug. 10. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, olyanokhoz , mint pörkölt egyél, mert kenyér nélkül olyan, mint egy leves :D. Csak az ilyen pék cuccok általában felesleges kalóriák, szénhidrátok. Amiatt írtam, hogy elhagyhatod. Nem nőtt meg a szénhidrát beviteled? Azt nézd inkább, meg a fehérjét, mintsem a kalóriát.
2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és heti fél-egy kiló fogyás az egészséges. Emiatt torpant meg, mert hirtelen fogytál.
2014. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ööm nem változott semmit az étrendem az eddigihez képest próbálok azért olyan dolgokat mint töltött káposzta vagy rántotta kenyér nélkül enni ezzel elvileg a szénhidrát bevitel csökken ha megéhezek akkor gyümölcsöt eszek vagy zöldséget rágok :D

csak az olyan kajákhoz eszek pékárút mint a melegszendvics :D vagy ami elképzelhetetlen nélküle :D

2014. aug. 10. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
rosszul gondolkodsz!! előbb izmot szedsz fel, és utána szálkásítasz!! jövő nyárra jó lehetsz nagyon! ;)
2014. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!