Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Hogy tudom...

Mit csináljak? Hogy tudom rávenni hogy válaszoljon?

Figyelt kérdés
Egy fiú megkérdezte hogy járunk-e és megijedtem nemet mondtam. Már egy hét eltelt és nem válaszol az üzeneteimre és nem veszi fel a telefont. Már mindent próbáltam. Ségítségeteket előre is meg köszönöm. :)
2014. aug. 9. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán menj oda hozzá?

Beszélj vele?


Azt lehet a való életben is amúgy, nem régi tudományos áttörés, de megfejtették hogy szájszervünk képessé tesz minket arra hogy fizikai módon is a kommunikáljunk, az okostelefon nem az egyedüli mód!

2014. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az volt az első hogy a házukhoz mentem de sehol senki hiába csengedtem és otthon vannak mért a kocsijuk ott áll a ház előtt utána hívtam aztán sms.
2014. aug. 9. 00:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó istenem a gyerek csak duzzog, légy eltökéltebb és ne az ajtóval kommunikálj hanem vele.

Próbáld meg megint vagy várd meg amíg leereszkednek a tökei.

2014. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!