Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van 2 lány, egyiket könnyen...

Van 2 lány, egyiket könnyen meg tudnám szerezni, a másik nagyon nehéz lesz? Többi lent

Figyelt kérdés

a könnyen megszerezhető iránt nem érzek semmit, de valahogy mégis késztetést érzek, hogy az enyém legyen

a nehezebben megszerezhető, meg kívül belül az ideálom.. én inkább őt választanám, de félek h visszautasít... ti mit tennétek?


2014. aug. 7. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miért lennék gáz? ha egy csaj széttárja a lábát akkor miért ne használhatná ki az ember a lehetőséget? hát te vagy agáz idióta 6-os.
2014. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

de ha esetleg meg is dugnám a könnyűt... akkor azt én mégis megcsalásnak venném, még akkor is ha nem a barátnőm a nehéz... szóval nem tudnám megtenni :((

ájj de nehéz az élet...

2014. aug. 7. 23:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha levan tisztázva,h szex és nem több akkor nem gáz.. Ha kihasználja a helyzetet szavaiddal élve,az gáz. Akkor is ha a csaj marha,hogy hamar belemegy.. De sok van,aki pár randi után belemegy és mégis hosszútávú lesz,szal ha a csaj többe reménykedik és te tudod mégis megfekteted és dobod az gáz. Szerintem. Idióta vagy te..
2014. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ez az h nincs semmi tisztázva... tudom mit akart... egyből levágtam, ebbe nincs kétség... de áhh hagyjuk a fenébe... ha nem jön össze a nehéz akk megb@ szom a könnyűt... szevasz, ez a megoldás...
2014. aug. 7. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!