Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van valakinek kedve...

Lányok, van valakinek kedve ismerkedni velem? 14/f. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Laza életfelfogású srác vagyok, Imádom a zenét, a kedvenceim Mr Busta,AK 26,ESSEM.... és a hozzájuk hasonlók. De szeretem a rockot és a metált is. Szeretek olvasni,szeretek sétálni és a haverjaimmal lógni.Szeretek játszani a gépen. Szeretek sorozatokat nézni (Pl:The Walking Dead,Vámpírnaplók,The Originals). Szeretem a filmeket is (Pl:Fight Club,A Wallstreet Farkasa,Démonok Között,Constantine....) Szeretem az állatokat, van is egy kutyusom akit minden nap viszek sétálni :). Néha járok bulikba is, de csak ha van velem egy jó társaság és jó a zene :D

2014. aug. 6. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lakhely?
2014. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Imádod a zenét és Bukta a kedvenced... kérlek mesélj még
2014. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól hogy az RTM az egyik nagy kedvencem még bármilyen más zenét is meg hallgatok, csak jó legyen. De tény és való hogy az RTM nyomatja az egyik legjobb zenét a világon. Legalább is szerintem.
2014. aug. 6. 20:25
 4/6 anonim válasza:
Írj üzit szerintem elég sok közös van bennünk :)
2014. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elhiszem, hogy most ez nagyon menő, de ezzel ne dicsekedj máshol, mert téged minősít:) azt a tény és valót pedig te sem gondolhattad komolyan... Nem fogok most telón regényt írni, de nyisd ki a szemed és, ha szereted a zenét, hallgass minőségit. Magyar vonalon Akkezdet Phiai, Scarcity BP, Siska, DSP, Hősök, Funktasztikus, Halott Pénz, TheShowCrew, Sub Bass Monster tetszhet, csak, hogy egy párat említsek. Legalább is én nem bírom azt az arcoskodós, primitív stílust, amit a csodás RTM képvisel...
2014. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amiket az elején zenének csúfoltál azok elég gagyik nem!?


Írd meg privátba hogy hol laksz aztán valamit kiokoskodok hogy hogyan tudsz felszedni egy jó csajt.

2014. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!