Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki homályosítson fel a...

October15 kérdése:

Valaki homályosítson fel a témában: Miért is van az, hogy az emberek itt kvázi egy megoldásos egyenletként képzelik el az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Mármint nekem nem volt bántóan sok barátnőm, amik voltak egész sokáig tartottak az én ízlésem szerint. Nem volt "szerencsém [?] egy éjszakáshoz, flörtölgetés is néha-néha és azokból is 1-2 eset ha túlszaladt. Nem volt szokásom görcsösen csajra vadászni, ha megismerkedtem vmi oknál fogva pl közös hobbi mit tudom én zongora tanárra várakozás közben. Amennyiben nem 1xi beszélgetés lett a vége és megtetszett akkor szimplán közeledtem hozzá és itt nem arról van szó, hogy akkor most "hogy célozgassak arra, hogy.." szimplán fizikailag távolság csökkentése, több fizikai kontakt, több bizalmat / éppen azt építő témák felé kacsintgatás stb stb semmi extra ahogy éppen a helyzet meg a jellemünk adta.

Nyilván volt amikor az jött le nekem, tévesen vagy sem, hogy nem partner benne akkor idővel beállt 1 normális szintre és kész.


Szögezzük le: nem vagyok 1 könnyű eset eléggé elbszott ízlés kell ahhoz, hogy az érvrendszerem / világlátásom / ideológiám / poénjaim átjöjjenek egy lánynak.. mit lánynak akármilyen emberi lénynek :D arról nem is beszélve, hogy esetleg szeresse is :D. És fura mód mégsem lettem 99 éves szűz. Akik itt kérdezgetnek szerintem nem sokkal jobban elemzik túl a helyzeteket mint én, nem néznek ki sokkal rosszabbul, nem fosnak jobban az ismerkedés első fázisában, nem csóróbbak, nem szeretik kevésbé a my little pónit és a céklát :D akkor mégis mire ez a fene nagy pánik?


Persze mindenkinél felmerülnek kétségek de fura mód én ezt fel tudtam oldani magamtól.

Nagyjából kijelenthető, hogy a kérdezők jó része [nyilván aki nem trollkodik] pont annyira tini mint én voltam pont annyira 20as éveiben van mint én vagyok és kb hasonló mértékben ember.. akkor mégis, hogy-hogy ennyire nem látja át a dolgot ?:D


Persze, a leszólítás, a vallomás is megoldás de bumm itt ez a két módszer tehát máris nem 1 helyes válasz van és mégis megkérdezik, hogy jaj mit csináljak ha 3,5 sarokra lakik tőlem egy SAO fan csaj és tetszik a.. cipője :D.


Valami JÓ EMBERISMERŐ homályosítson fel.. thx.


2014. aug. 6. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hülyülnek az emberek, Október fiam.
2014. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, anno volt egy rendszer ami ezt nem nézte jó szemmel.. [így már nyilván 1értelmű hogy mire is utal a nick :D]
2014. aug. 6. 20:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Szóval azt írtad le itt 20 soron keresztül, hogy az emberek miért nem gondolkoznak mielőtt kérdeznek, és mitől hasonlítgatják magukat a másikhoz?:D


Annyira nekem se világos (mármint talán lehet hogy értem de némelyik kérdés akkor is ilyen wtf), mert a kérdéseik egy részére a keresőt is tökéletesen tudnák - ha akarnák - használni, a másik részén pedig egy kicsit gondolkozni kellene, ahhoz meg lusták.


Inkább kiírnak egy kérdést, mert ez jó hely, jobb ha mások mondják meg, hogy most terhes vagyok-e, most szerelmes vagyok-e, mert én azt se tudom mi a szerelem, inkább mástól kérdezem meg, mert félek, mert még soha senki nem mutatta meg nekem, mert a szüleim világában teljesen másképp volt, így ők se tudnak példával szolgálni, a Pisti tegnap összejött a Marival, mert ők azt látták a Sáriéktól hogy már szexelni jó, holott csak 13 évesek, ami meg onnan indult, hogy látták a tévében, hogy a néni meg a bácsi cenzúrázatlanul nyögdécselt egymáson, így aztán félreértelmezik azokat a dolgokat, hogy elkezdi őket érdekelni a másik nem, úgy érzik már "éheznek", vagy mint ma az egyik kérdésben hogy "éééégek a vágytól"..kislányom dehogy égsz csak az agyad helyén is a hormonok irányítanak.


Blabla, na szóval versengés versengés hátán, menőbbnek akarnak tűnni, megteszik, hazudnak a másiknak, vagy minimum túloznak, sietnek, hogy le ne maradjanak, mintha az élet egy verseny volna, és tapasztalatlanul mennek bele inkább olyan dolgokba amiről fogalmuk sincs. Ilyenkor meg persze hogy kérdeznek, hogy ezt hogyan kell, mert sose látták. Sietnek, minden kell nekik hamar, gyorsan, mások előtt, minél előbb ("véletlenül" a reklámok is ezt nyomatják) ... szóval nincs idejük kitapasztalni.

Szerintem.


Lehet kicsi félreértelmeztem a kérdésed, de remélem nem, és azt is hogy nem írtam nagy maflaságokat :D

2014. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!