Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú elhív egy találkára, de azután többet nem keres, mert nem tetszik az gondolkodásmódotok, stílusotok?

Figyelt kérdés
Mikor szembejön velem az utcán, úgy néz rám mintha neheztelne (hosszasan a szemembe), én meg csak köszönök neki és megyek tovább, nem foglalkozok vele. Nekem úgy tűnik mintha csorbult volna az egója, hogy többet nem kerestem. Tényleg megbánthattam volna? Külsőre nagyon szép csaj, csak hát nekem nem jött be a stílusa.

2014. aug. 6. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ha utána szó nélkül eltűnne, az zavarna
2014. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen haza kísértem és elbúcsúztam tőle, ahogy illik, de utána nem hívtam többet, így értettem.
2014. aug. 6. 12:30
 3/9 Kerida ***** válasza:
100%

Ha közli is velem, hogy miért nem keres akkor nem. Annyit úgy vélem megérdemlek, hogy közölje velem nem jövök be neki.

Ha pedig csak úgy faképnél hagy akkor azt nem tudom hova tenni, és nem valami intelligens húzás.

2014. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3

Hát nem kérdezte ő sem, hogy miért nem folytattam, így gondolom én sem jöttem be neki. Elvégre ha nekem nem tetszik a stílusa akkor valszeg fordítva is így lehet, csak akkor nem értem miért bámult folyton utána?

2014. aug. 6. 12:35
 5/9 EffyStonem96 ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem kérdezte, egyértelmű, hogy miért nem folytattad, de attól még szerintem megérdemelt volna annyit, hogy elmondod, hogy mi a helyzet.

Azt tudja, hogy nem akarsz tőle semmit, de azt nem biztos, hogy tudja, hogy miért nem. De ha mégis, akkor is! Mindenki megérdemel annyit, hogy elmondják neki mi a helyzet, és nem csak úgy szó nélkül eltűnnek. Én is kiakadnék kicsit. Simán lehet, hogy csorbult az egója. Persze, maradandó sérülést ennyi nem okoz, de nyilván nem esik jól neki.

2014. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kinek hogy. Nekem az ilyen nem számít,mert sok randim volt már. De ha neki nem volt sok talija,akkor biztos csalódott.


Az a legjobb, ha a legközelebbi csajnak megírod a tali után tisztességesen, hogy bocsi, de nem éreztél kémiát és ne folytassátok.

2014. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő se keresett akkor meg szerintem mindegy.
2014. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek kérdezte volna meg, hogy mi nem jött be rajta? Persze majd még neki kellene megkérdezni miután 'otthagyod' és nem is beszélsz vele többet. Érthető hogy nem akarsz, mivel nem kerested. De megérdemelt volna a helyzet annyit, hogy elmondd miért nem akarsz többet.

Mondjuk az is érdekes dolog, hogy a találkozó után rád várt hogy írj és ő nem mert, vagy neki se jöttél be és azért nem írt.

2014. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen csodálkoztam, hogy ő sem reagált semmit. De akkor meg minek nézett utána olyan furcsán... Most már mindegy a tanulság ebből: ezután őszintén tisztázok minden helyzetet és nem lesz probléma.
2014. aug. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!