Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éjjeli csevejre van kedvetek...

Éjjeli csevejre van kedvetek lányok? Írjatok 30-as pasi vagyok.

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

30-as pasiként itt csajozni

na ez a gáz:D

2014. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
00:45: Legyél konstruktív, inkább írd neki azt, hogy hol tegye. Lehet, hogy ennyi idős korodban neked se lesz könnyebb.
2014. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia :$


felemellek majd ledöntelek az ágyra a szétcsókolgatom a nyakadat majd haladok lejjebb amikor a melledhez érek megfogdozom őket majd elkezdem csókolgatni *.* e közben az ujjaimmal kényeztetlek lent te még bugyiban vagy de már nedvesedsz majd kidugom a nyelvem és a hasadon kezdve egyre lejjebb megyek leérek a puncidhoz és ruhán keresztül elkezdem fújni rá a levegőt majd megcsókolom és utána fogaimmal letépem rólad a bugyid majd elkezdelek nyalni de durván az folyamatosan szívom a puncid nem hagylak pihenni az ujjaimmal a csiklódat kényeztetem de olyan sebesen dörzsölöm hogy felsikítassz

:$


Játszunk ?? :3

2014. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Te atyaég, ez a primitív színvonal...
2014. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. De jó poén volt belinkelni.
2014. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!